Letenky do Egypta

Online rezervace letenek:

Letenka na prodloužený víkend do Egypta za 1 912 Kč

10. 05. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Pokud už teď máte obavy, že si příliš léta neužijete, a chtěli byste si léto opět v listopadu připomenout, tak pro vás má v nabídce nízkonákladový dopravce easyjet zpáteční letenku do egyptského Sharm El Sheikh za necelé 2 000 korun. Odlet je z Ženevy.

Levně letecky do Alexandrie za 600 Kč

29. 02. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Zaletět si na 3 dny do krásného historického města Alexandrie stojí pár set korun. Za čtyř denní pobyt včetně ubytování pro dvě osoby zaplatíte 5 188 Kč. Je třeba k ceně přičíst cestu na/z letiště. V ceně letenky je příruční zavazadlo.

Letenka do Egypta za 3 654 korun

04. 10. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

K dnešním levným letenkám přikládáme ještě jednu nabídku z Polska. Za velmi nízkou cenu můžete z Varšavy doletět do Egypta, konkrétně do Káhiry. Let je přímý a měl by trvat okolo čtyř hodin. Zpáteční letenka stojí zhruba 3 654 korun.  

Austrian Airlines: akční letenky do Kodaně a Káhiry

19. 09. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Což takhle strávit prodloužený víkend v zahraničí? Rakouská letecká společnost Austrian Airlines dnes nabízí levné letenky do Kodaně a Káhiry v rámci akce redmonday. Z letiště ve Vídni mohou klienti letět v termínu 23. – 26. září 2011. Již příští týden se můžete vypravit například do Dánska, prostřednictvím linky Vídeň – Kodaň.

Smart Wings: letenky do Egypta pravidelně?

15. 11. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Česká nízkonákladová společnost Smart Wings uvažuje o zavedení pravidelných leteckých linek do Egypta. Konkrétně by se jednalo o trasy Praha – Sharm el Sheikh, letenky Praha – Hurghada, Brno – Ostrava – Sharm el Sheikh a Brno – Ostrava – Hurghada.

Levné letenky po světě od 9190 Kč

13. 10. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Lufthansa, tradiční německý přepravce, přichází potěšit milovníky světových destinací a představuje nové akční letenky a to pro odlety z Letiště Praha a z Letiště Vídeň. Dopřát si můžete levné letenky do Káhiry, Lufthansa letenky do USA i Jižní Ameriky a jinam, cena letenek začíná na částce 9190 Kč za cestu tam i zpět včetně daní.

Do Luxoru pod 5 500,- za letenku

26. 08. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Na serveru LTURfly.com občas můžete najít zajímavé "last minute" letenky. Dnes například je zajímavá letenka z Bruselu do egyptského Luxoru. Za letenku tam a zpět zaplatí jedna osoba přibližně 5304,- Kč. Letí se se společností Jetairfly. Protože se jedná o last minute letenky, dlouho za uvedenou cenu zřejmě letenky nebudou.

Levné letenky do Egypta: Středomořské Mersa Matruh jen za 3 283 Kč

19. 07. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

Pokud ještě nemáte vybranou letošní dovolenou, můžete si sbalit kufry a hned vyrazit do Egypta - díky aerolinkám ThomsonFly vás zpáteční letenka z Manchesteru do středomořského letoviska Mersa Matruh vyjde jen na 3 283 Kč!

1


Téma: Letenky do Egypta

Aktuálně zde naleznete 8 článků na téma Letenky do Egypta.

Sponzorované odkazy


Letenky do Egypta

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.