Letenky do Finska

Online rezervace letenek:

Praha – Helsinky a zpět v srpnu za 2.679 Kč

11. 06. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Do země tisíců jezer a ostrovů se můžete momentálně za velice pěkné ceny vydat v srpnu s leteckou společností Norwegian Air. Zpáteční letenky na přímé trase Praha – Helsinki vychází v tuto chvíli v několika termínech na 2.679 Kč včetně všech povinných poplatků.

Praha – Helsinky a zpět za 2.817 Kč !

10. 12. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

S leteckou společností Norwegian Air se můžete vydat objevovat krásy Finska už za 2.817 Kč. Tato cena se vztahuje na zpáteční letenky Praha – Helsinky v termínu 5.3. – 12.3. 2014. V případě, že Vám tento termín nevyhovuje, můžete si vybrat z dalších v průběhu celého března, a to za stejné nebo jen o něco vyšší ceny.

Norwegian: levné letenky do Helsinek a Stockholmu od 2267 Kč!

21. 10. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Levné letenky do Skandinávie můžete pravidelně rezervovat u letecké společnosti Norwegian! Z našeho hlavního města jsou dostupné metropole Finska, Norska, Švédska i Dánska. Velmi výhodně nyní například vychází zpáteční lety z Praha do Helsinek. V několika málo termínech jsou dostupné od 2267 Kč (€88) včetně poplatků a příkladem může být 20. – 25. listopad 2013.

Ještě levnější letenky do Skandinávie od Norwegian!

21. 08. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Pro cestu z  Letiště Václava Havla na Skandinávský poloostrov jsou nyní dostupné výhodné palubní lístky od nízkonákladové aerolinky Norwegian Air Shuttle, která létá do vybraných severských metropolí napřímo. Klienti mohou takto cestovat do Dánska, Švédska, Norska či Finska a ceny zpátečních letů startují na 1995 Kč.

Do Skandinávie od 2168 Kč s aerolinkou Norwegian!

18. 07. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Cestovatelé využívající pro své výlety odletů z  Letiště Václava Havla mohou kromě dalších využít také nabídku nízkonákladové aerolinky Norwegian Air Shuttle, která létá z našeho hlavního města do Skandinávie napřímo. Za výhodné ceny se můžete dostat do Dánska, Švédska, Norska či Finska a nejlevnější zpáteční letenky obvykle vychází na ceny kolem 2200 Kč.

S Norwegian do Dánska, Finska či Norska od 2205 Kč!

13. 06. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Pokud plánujete cestu do Skandinávie, vyplatí se prozkoumat nabídku nízkonákladové aerolinky Norwegian Air Shuttle, která mimo jiné létá také  z Letiště Václava Havla. Za výhodné ceny se můžete dostat z našeho hlavního města do Dánska, Švédska, Norska či Finska a za nejlevnější zpáteční letenky většinou zaplatíte okolo 2200 Kč.

Akční letenky do Finska, Norska a Švédska od 2580 Kč!

13. 05. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Norská nízkonákladová aerolinka Norwegian Air Shuttle provozuje mimo jiné lety z Letiště Václava Havla na Skandinávský poloostrov a konkrétně do Dánska, Švédska, Norska a Finska. Zpáteční letenky z našeho hlavního města se ve vybraných termínech dají sehnat za docela slušný peníz.

Levné letenky do Skandinávie od aerolinky Norwegian Air Shuttle!

16. 04. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Plánujete-li návštěvu Skandinávského poloostrova v příštích měsících, můžete využít služeb nízkonákladové letecké společnosti Norwegian Air Shuttle. Například na měsíce srpen a září jsou k dispozici zpáteční letenky z našeho hlavního města do Dánska, Norska, Švédska a Finska od 2183 Kč.

S Finnairem do Helsinek od 3.820 Kč

30. 03. 2013     AkčníLetenka.cz     Trvalý odkaz

Vstup konkurenčního dopravce na linku Praha – Helsinky donutil finské aerolinky ke snížení cen letenek. Ty jsou nyní v akci dostupné od 3.820 Kč.

Leťte do Dánska a Finska s Norwegian od 2173 Kč!

14. 03. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Norwegian Air Shuttle je norská nízkonákladová aerolinka, která mimo jiné provozuje také lety z Prahy na Skandinávský poloostrov. V rezervačním systému mohou cestovatelé občas narazit na letenky za poměrně zajímavé ceny a k dispozici jsou příme spojení do Kodaně, Stockholmu, Osla a nově také Helsinky.

1 2


Téma: Letenky do Finska

Aktuálně zde naleznete 19 článků na téma Letenky do Finska.

Sponzorované odkazy


Letenky do Finska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.