Letenky do Finska

Online rezervace letenek:

Norwegian letenky: nová linka do Helsinek od 2515 Kč

04. 02. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Na webových stránkách norské nízkonákladové aerolinky Norwegian Air Shuttle mohou cestovatelé občas narazit na zvýhodněnou nabídku letů do nejrůznějších destinací a v letovém řádu se mimo jiné objevuje i letiště Praha (PRG). Pomalu se také můžete začít těšit na start nového spojení z našeho hlavního města do Helsinek!

Letenky Praha – Helsinky za 2.500 Kč

01. 02. 2013     AkčníLetenka.cz     Trvalý odkaz

S velmi zajímavou nabídkou letenek do Finska přichází nízkonákladová letecká společnost Norwegian. T nabízí zpáteční letenky Praha – Helsinky již od 92 EUR, tedy cca 2.500 Kč.

S Finnair častěji z Prahy do Helsinek

04. 01. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Letecká společnost Finnair potvrdila na letní letový řád 2012 navýšení počtu letů mezi Prahou a Helsinkami. Během tohoto období bude mezi oběma hlavními městy létat 2x denně. Oproti stejnému období minulého roku se tak navýší počet letů o 6 týdně na celkových 14. Nově přidané lety jsou již v prodeji. Více informací na www.finnair.com.

Levné letenky do Tampere: Z Bratislavy do Finska jen za 2 888 Kč

06. 10. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

Levné letenky do finského Tampere nyní pořídíte z Bratislavy s Ryanairem, zaplatíte za ně jen 2 888 Kč. Za tuto parádní cenu můžete letět tehdy, objednáte-li si na stránkách Ryanair.com letenky dle následujícího itineráře.

Levné letenky do Finska: Lappeenranta jen za 2 290 Kč

26. 07. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

Levné letenky do Finska, konkrétně do města Lappeenranta při hranicích s Ruskem, nyní můžete pořídit díky kombinované nabídce společností Wizzair a Ryanair. V případě odletu z Prahy za letenky zaplatíte jen 2 290 Kč.

Levné letenky Berlín – Helsinky jen za 2 558 Kč!

05. 07. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

S nabídkou levných letenek do finských Helsinek přišla německá společnost Air Berlin. Za zpáteční letenku s odletem z letiště Berlín Tegel zaplatíte pouhých 2 558 Kč! A co je víc, vybírat si můžete z několika termínů.

Norwegian: Wifi na palubě zdarma a zpáteční letenky z Prahy do Helsinek jen za 3 624 Kč!

24. 03. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

Nízkonákladová letecká společnost Norwegian dnes působila jako takový posel dobrých zpráv. Nejen, že spouští projekt bezplatného internetu na palubě, ale rovněž nabízí zpáteční letenky z Prahy do Helsinek jen za 3 624 Kč! Za tuto skvělou cenu můžete jet třeba v termínu od 15. června do 21. června.

Levné letenky do Helsinek: Z Berlína jen za 2 671 Kč!

04. 03. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

S akční nabídkou levných letenek do Helsinek přišla nízkonákladovka Air Baltic. Zpáteční letneky z Berlína (letiště Tegel) pořídíte již za 2 671 Kč! Za tuto skvělou cenu můžete letět třeba 7. dubna tam a 11. dubna zpět. Letenky si v případě zájmu můžete objednávat ZDE.

Marseille, Sofie, Helsinky, Split nové destinace Click4Sky

06. 03. 2009     Letenkář.cz     Trvalý odkaz

Mezi Čechy oblíbená nízkonákladová společnost ČSA, Click4Sky rozšířila v těchto dnech nabídku svých levných letenek (1390 Kč jedním směrem) o další 4 destinace a jejich počet tak byl zaokrouhlen na číslo 40. Nové destinace kam si můžete za pár korun s Click4Sky zaletět jsou francouzská Marseille, bulharská Sofie, finské Helsinky a chorvatský Split. Tak kam vyrazíte? Víte, že se blíží ...

1 2


Téma: Letenky do Finska

Aktuálně zde naleznete 19 článků na téma Letenky do Finska.

Sponzorované odkazy


Letenky do Finska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.