Letenky do Istanbulu

Online rezervace letenek:

Letenky z Budapešti k pobřeží Černého moře za 1 195 Kč

23. 04. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Maďarská aerolinka Wizzair provozuje leteckou linku Budapešť – Istanbul. Využijte blízkosti budapešťského letiště a zavítejte v červnu do tureckého hlavního města Istanbulu, který je známý zejména tím, že leží na evropském a asijském kontinentu.

Reklama:
Hledáte levné letenky do Istanbulu? Vybírejte pohodlně online!

Letecky do Istanbulu za 2 590 Kč

07. 04. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

V nabídce Ukraine Airlines jsou momentálně k dispozici zpáteční letenky na trase Praha – Istanbul s přestupem v Kyjevě, nevýhodou těchto letenek je přestup v hlavním městě Ukrajiny a několikahodinové čekání na navazující spoj, ale proč toho nevyužít ke krátké návštěvě města.

Pegasus Airlines: Istanbul za 2 716 Kč

04. 04. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Dopravce Pegasus Airlines nabízí levné zpáteční letenky z Prahy do hlavního a největšího města Turecka. V ceně letenek do Istanbulu je zahrnuta přeprava příručního zavazadla.  

Levná letenka do Istanbulu jen za 2990 Kč

22. 09. 2015     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Turkish Airlines nabízí levné zpáteční letenky z Prahy do Istanbulu jen za 2990 Kč. Let je bez přestupů a trvá 2 hod 40 min. V ceně letenek je přeprava 1 odbaveného zavazadla na osobu. Toto zavazadlo nesmí přesáhnout hmotnost 20 kg.

Istanbul, Cařihrad nebo Konstantinopol?

26. 01. 2015     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Přinesli jsme vám novinky o cestování do Turecka a levné letenky do mnoho tureckých destinací a ještě v Turecku zůstaneme. Dnes se podíváme do Istanbulu a nabídneme pár tipů na výlet v tomto zajímavém a historicky bohatém městě.

Na dovolenou do Turecka - Istanbul za 3 190 Kč!

25. 01. 2015     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Turkish Airlines přináší akční letenky do Istanbulu, Bodrumu, Dalamanu a Antalye.  Do Istanbulu a zpět můžete letět již za 3 190 Kč! Do Istanbulu můžete letět z Vídně i z Prahy. Do ostatních destinací létají lety z Prahy s mezipřistáním v Istanbulu. Do Istanbulu můžete letět z Vídně již za 3 190Kč! Z Prahy Turkish Airlines také vypravují přímé lety do Istanbulu. Za zpáteční letenku přitom zaplatíte 4 990 Kč.

Istanbul – zpáteční letenky z Prahy za 2.832 Kč

11. 11. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Přímým letem společnosti Pegasus Airlines můžete vyrazit z Prahy do Istanbulu v níže uvedených termínech za méně než 3.000 Kč. Uvedené ceny platí pro zpáteční letenky v daných termínech, a to včetně všech povinných poplatků a daní. Rezervovat můžete prostřednictvím portálu skypicker.com.

Istanbul – zpáteční letenky z Prahy za 2.832 Kč

11. 11. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Přímým letem společnosti Pegasus Airlines můžete vyrazit z Prahy do Istanbulu v níže uvedených termínech za méně než 3.000 Kč. Uvedené ceny platí pro zpáteční letenky v daných termínech, a to včetně všech povinných poplatků a daní. Rezervovat můžete prostřednictvím portálu skypicker.com.

Istanbul – zpáteční přímý let z Prahy za 2.715Kč

29. 09. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

S leteckou společností Pegasus Airlines můžete vyrazit přímým letem z Prahy do Istanbulu v několika termínech v průběhu března příštího roku za méně než 3.000 Kč za zpáteční letenku. Vybírat i přímo rezervovat můžete prostřednictvím portálu aletenky.cz.

Istanbul – zpáteční letenky na listopad za 1.516 Kč

25. 08. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Zpáteční letenky na přímé trase Budapešť-Istanbul, provozované leteckou společností Wizzair, se aktuálně prodávají už za 1.516 Kč. V kombinaci s lacinou autobusovou dopravou z Prahy i z Brna se tak jedná o levnější alternativu k letům z Prahy se společností Pegasus Airlines, kde ceny zpátečních letenek začínají na 3.188 Kč, viz zde.

1 2 3 4 5


Téma: Letenky do Istanbulu

Aktuálně zde naleznete 42 článků na téma Letenky do Istanbulu.

Sponzorované odkazy


Letenky do Turecka

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.