Letenky do Malmo

Online rezervace letenek:

ČSA spojí Prahu s Malmö

28. 12. 2016     Aerolinie.info     Trvalý odkaz

České aerolinie s platností od 28. března 2017 rozšiřují letový řád o novou pravidelnou linku mezi Prahou a Malmö a navyšují frekvenci letů na linkách do Stockholmu a do Göteborgu.

Katovice - Malmö a zpět za 869 Kč

13. 04. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Blízkost polských Katovic nám dává možnost zaletět si levně s dopravcem Wizzair do třetího největšího města Švédska. Zpáteční letenky do Malmö zahrnují přepravu malého příručního zavazadla a můžete je rezervovat na webu Skypicker.com. 

Z Katowic do švédského Malmö a zpátky za 788 Kč!

06. 01. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Zaleťte si do Švédska s leteckou společní Wizzair za směšné ceny! Zpáteční letenky na trase Katowice – Malmö si momentálně pro březen 2014 můžete zarezervovat už od 788 Kč včetně všech povinných poplatků. Tato cena právě platí pro termín 4.3. – 11.3. 2014.

Z Wroclawi do Švédska za 631,-Kč!

05. 12. 2012     Letenky levně     Trvalý odkaz

Irská nízkonákladová společnost Ryanair pro Vás připravila akční let z Wroclawi do Švédska za pouhých 631,-Kč! Ve Švédsku přistanete na letišti ve městě Malmö, a zde se můžete rovnou ubytovat. Pokud cestujete z celou rodinou, můžete navštívit zábavní centrum Folkers Park. Je vzdálené pouhé 2 kilometry od náměstí, a najdete tu lunapark a malou farmu.

Levné letenky do Malma: Z Katovic jen za 241 Kč

31. 12. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

Nízkonákladový Wizzair přišel i s nabídkou levných letenek do švédského Malma. Zpáteční letenku z polských Katovic pořídíte již za 241 Kč! Stačí využít účet Wizz a namixovat si některý z následujících termínů.

WizzAir letenky od 399 Kč. To bude jízda!

10. 08. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

WizzAir letenky od 399 Kč si necháme líbit! Tentokrát nás mohou cestovatelsky nadchnout následující spojení: Praha – Oslo, Praha – Eindhoven a letenky do Malmo. Všechny zmíněné lety jsou dostupné za tutéž cenu pro každou cestu. Nezapomeňte však, že k ceně vaší letenky ještě musíme připočíst poplatek za platbu kartou a rezervaci.

WizzAir ruší linky na sever

11. 02. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Nízkonákladová letecká společnost WizzAir ruší některé linky do severských států. Konkrétně se jedná o linky Praha – Oslo (Torp) a Praha – Malmö. V timetablu je sice obě najdete až do října, ovšem poslední lety, které najdete v bookingu jsou plánované na středu 24. února. Na obou linkách zakoupíte letenky nejlevněji od 399 Kč.

Wizz Air a levné letenky: Malmö a Oslo z Prahy jen za 664 Kč

24. 01. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

Levné letenky do zemí na severu Evropy nabízí až do pondělí 25. ledna nízkonákladový WizzAir. Za velmi slušných 664 Kč si můžete objednat letenky do švédského Malmö a na norské letiště Oslo Sandefjord Torp.

WizzAir spustil novoroční výprodej letenek

07. 01. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Nízkonákladová letecká společnost WizzAir spustila novoroční výprodej letenek. Levné letenky WizzAir nabízí do 14. ledna pro období odletu až do 23. října. V nabídce je celkem 4000 letenek. Letenky od 497 Kč můžete pořídit například na trasách Praha – Paříž, Praha – Benátky, na linkách do Bruselu, Eindhovenu, Malmö, Milána, Osla, Bari či Říma.

WizzAir: Zpáteční letenka do švédského Malmö za 674 Kč

09. 10. 2009     Letenky levně     Trvalý odkaz

Nízkonákladové aerolinky WizzAir vyběhly i přes poměrně malou konkurenci s akční nabídkou do švédského města Malmö. K dispozici je stále mnoho termínů po několik následujících měsíců, jako příklad může posloužit odlet z pražské Ruzyně 13. ledna 2010 a návrat na stejné letiště o čtyři dny později. Letenky můžete objednávat až do neděle 11. října, kdy promoakce končí.

1 2


Téma: Letenky do Malmo

Aktuálně zde naleznete 13 článků na téma Letenky do Malmo.

Sponzorované odkazy


Letenky do Norska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.