Letenky do Nantes

Online rezervace letenek:

Z letiště Praha do Nantes či Rigy a zpět od 1555 Kč!

01. 08. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Patříte mezi cestovatele, kterým nedělá problém rezervace letenek poněkud s předstihem? Nabídka leteckých společností airBaltic a Volotea, díky níž ušetříte nějakou tu korunu, je tady! Dvě destinace ve Francii a Lotyšsku jsou nyní dostupné z letiště Praha od 1555 Kč.

Levné letenky do Nantes a Nice od 2060 Kč!

11. 06. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Na některých vybraných linkách mohou nyní cestovat klienti leteckých společností Austrian Airlines či Volotea za poměrně přijatelné ceny. Nabízí se kupříkladu odlety z Prahy a Vídně do Francie a Itálie. Právě Volotea provozuje pouze jediné přímé spojení z České republiky, jedná se o linku Praha – Nantes.

Volotea a Air France: letenky do Nantes a Marseille od 2063 Kč!

14. 05. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Levné letenky z Prahy do Francie jsou nyní dostupné prostřednictvím aerolinek Air France a Volotea a nejlevněji je u nich pořídíte od 2063 Kč. Za tuto částku je možné rezervovat zpáteční lety na lince Praha – Nantes například v měsících červenec a srpen. Termínů není v rezervačním systému mnoho, proto se otálení příliš nevyplatí.

Levné letenky: Nantes od 1 560 korun

15. 04. 2013     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Velmi levné letenky nás dnes zavedou například do francouzského Nantes. Toto město postavené na řece Loiře a ležící pár desítek kilometrů od Atlantiku je nyní k mání za 1 560 korun. Let je z tam a zpět, odlet z Prahy. Další akční letenka vede např. na slunnou Sicílii. Ze slovenské metropole zaplatíte za zpáteční let něco málo přes tisíc korun. A novinkou v našich akčních letenkách je let z Ostravy do Londýna. Cena za zpáteční letenku je také zhruba tisíc korun.

Letenky z Prahy do Francie již od 466 Kč!

19. 09. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Dnes zde pro vás máme opět tipy na letenky za zajímavé ceny a vybrat si můžete hned ze tří leteckých společností. Cena v titulku se bohužel týká pouze jednosměrných palubních lístků, které nabízí aerolinka Volotea za velmi omezených podmínek!

Leťte levně do Nantes nebo Dublinu od 1225 Kč

06. 09. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Nějakou tu korunu můžete nyní ušetřit, pokud máte v plánu cestu do Irska. Letecká společnost Aer Lingus totiž na svém webu nabízí zvýhodněné letenky do Dublinu, akce však trvá pouze do 7. září a cestovní období je vymezeno na 1. říjen – 31. březen 2013.

Letenky do různých koutů Francie

28. 05. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Patříte-li mezi milovníky Francie, nebo se do této země chystáte pracovně, vyhledali jsme pro vás levné letenky. Ceny za zpáteční letenku začínají od 1 522 korun. Níže naleznete zpáteční letenky (včetně ubytování) do Paříže, Nice, Lyonu, Nantes a Toulouse. Letenky jsou vč. tax. Cena za ubytování je vždy za dvě osoby v termínu letu.

Volotea Airlines: levné letenky do Nantes od 1720 Kč

22. 05. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Pomalu, ale jistě se blíží příchod nové španělské nízkonákladovky Volotea Airlines na letiště Praha, kam začne přepravce létat od 3. června 2012.V rezervačním systému jsou ještě stále k dispozici jednosměrné letenky od 733 Kč (€68), bohužel už jich však nebude mnoho.

SmartWings nově do Soluně

20. 03. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Český nízkonákladový letecký dopravce SmartWings má na své mapě novou destinaci - je jí město Soluň. Tato destinace je do systému zavedena od nadcházející zimní sezóny.Nově bude také SmartWings létat v letní sezóně do turecké Antálie, francouzských měst Nice a Nantes a na řecký ostrov Kos. Objednávat letenku lze na webu dopravce.

Nově od Smart Wings: letenky do Nice a Nantes

03. 01. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Nízkonákladová letecká společnost Smart Wings si přes vánoční svátky nachystala malé letecké překvapení pro své příznivce a představila nové letenky Praha – Nice a také letenky do Nantes. Oba dva spoje budou v provozu od 31. března 2011 a to pro odlety z Letiště Praha – Ruzyně (PRG) v každý čtvrtek.

1


Téma: Letenky do Nantes

Aktuálně zde naleznete 10 článků na téma Letenky do Nantes.

Sponzorované odkazy