Letenky do Nice

Online rezervace letenek:

Levné letenky do Nantes a Nice od 2060 Kč!

11. 06. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Na některých vybraných linkách mohou nyní cestovat klienti leteckých společností Austrian Airlines či Volotea za poměrně přijatelné ceny. Nabízí se kupříkladu odlety z Prahy a Vídně do Francie a Itálie. Právě Volotea provozuje pouze jediné přímé spojení z České republiky, jedná se o linku Praha – Nantes.

Reklama:
Hledáte levné letenky do Nice? Vybírejte pohodlně online!

Air Berlin: letenky z Vídně do Říma, Curychu a Nice

18. 03. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Pro cesty do Francie, Itálie či Švýcarska můžete mimo jiné využít němecné letecké společnosti Air Berlin, která často nabízí levné letenky za poměrně atraktivní ceny. Z letišť nacházejících se v blízkosti našich hranic mohou klienti zvolit lety z letiště ve Vídni.

Letenky do Nice od 1 541 korun

29. 06. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Do hledáčku jsme pro dnešek zařadili letenky do francouzského Nice. Město najdete v oblasti Provence. Nice je střediskem Azurového pobřeží, nedaleko najdete např. Cannes, o něco dále pak Marseille. Ceny letenek do této krásné části Francie startují od 1 541 korun. Cena je za zpáteční letenku vč. tax s příručním zavazadlem.

Letenky do různých koutů Francie

28. 05. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Patříte-li mezi milovníky Francie, nebo se do této země chystáte pracovně, vyhledali jsme pro vás levné letenky. Ceny za zpáteční letenku začínají od 1 522 korun. Níže naleznete zpáteční letenky (včetně ubytování) do Paříže, Nice, Lyonu, Nantes a Toulouse. Letenky jsou vč. tax. Cena za ubytování je vždy za dvě osoby v termínu letu.

Monte-Carlo na dosah ruky! Letenky do Nice za 2950 Kč

25. 04. 2012     Letenky levně     Trvalý odkaz

Sníte o tom zahrát si Monte-Carlu jako Agent 007 či projezdit jižní Francii? Máte možnost! Zpáteční letenky do Nice z Vídně jsou v nabídce Air Berlin i Austrian Airlines od 2950 Kč na září/říjen a od 3550 Kč na červen.

Austrian Airlines: levné letenky do Nice a Stockholmu

11. 08. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Rakouská letecká společnost Austrian Airlines nabízí na svých webových stránkách akční letenky do mnoha destinací, které jsou dostupné z letišť v Praze či Vídni. Z rakouského hlavního města se dá zpravidla cestovat levněji než z naší metropole, a také proto jsme pro vás připravili následující dva tipy.

Austrian Airlines: levné zpáteční letenky od 2145 Kč

27. 06. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Pokud rádi cestujete a často využíváte akcí nejrůznějších aerolinek, je zde pro vás tip na levné letenky do několika destinací. Rakouská letecká společnost Austrian Airlines nabízí své nejlevnější zpáteční lety od 2145 Kč včetně poplatků, za tuto částku se můžete podívat do francouzských měst Paříž či Nice.

Austrian Airlines: levné zpáteční letenky od 2123 Kč

20. 06. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Rakouská klasická aerolinka Austrian Airlines na svém webu pravidelně představuje zvýhodněné nabídky do vybraných destinací. V současné době jsou k dispozici nejlevnější zpáteční letenky z Vídně do Nice a Paříže od 2123 Kč (€88). V rámci akce redmonday nabízí letecká společnost výhodné lety na prodloužený víkend do Bruselu a Curychu.

SmartWings nově do Soluně

20. 03. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Český nízkonákladový letecký dopravce SmartWings má na své mapě novou destinaci - je jí město Soluň. Tato destinace je do systému zavedena od nadcházející zimní sezóny.Nově bude také SmartWings létat v letní sezóně do turecké Antálie, francouzských měst Nice a Nantes a na řecký ostrov Kos. Objednávat letenku lze na webu dopravce.

Nově od Smart Wings: letenky do Nice a Nantes

03. 01. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Nízkonákladová letecká společnost Smart Wings si přes vánoční svátky nachystala malé letecké překvapení pro své příznivce a představila nové letenky Praha – Nice a také letenky do Nantes. Oba dva spoje budou v provozu od 31. března 2011 a to pro odlety z Letiště Praha – Ruzyně (PRG) v každý čtvrtek.

1 2


Téma: Letenky do Nice

Aktuálně zde naleznete 17 článků na téma Letenky do Nice.

Sponzorované odkazy