Letenky do Osla

Online rezervace letenek:

Levně letecky z Vratislavi do Osla od 570 Kč

09. 04. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Máte - li to kousek k polským hranicím tak by bylo na škodu nevyužívat levných červnových letů z polských letišť. Zajímavě nízké ceny letenek panují již delší dobu na trase Vratislav – Oslo. Za skoro 600 Kč je v ceně zpátečních letenek zahrnut převoz 2 malých zavazadel a veškeré poplatky.

Reklama:
Hledáte levné letenky do Osla? Vybírejte pohodlně online!

Vratislav – Oslo již za 570 Kč

16. 03. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Do Vratislavi z českého pohraničí to není zas tak daleko a stojí za to využít některý z levnách letů, které se nabízejí z tohoto polského města. Za úvahu stojí např. květnový pětidenní  výlet do hlavního města Norska. Irský dopravce Ryanair provozuje přímou linku Vratislav –  Oslo a nabízí volné místa již za 570 Kč. V této ceně máte zahrnut převoz 2 kabinových zavazadel a veškeré poplatky. 

Varšava – Oslo za 462 Kč

05. 03. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Všeobecně letenky z Polska vyjdou cenově příznivěji než u nás. Například teď můžete vyrazit do norského hlavního města Osla z Varšavy pod 500 Kč. V ceně těchto zpátečních letenek je přeprava 2 malých zavazadel a jsou dostupné na webu dopravce Ryanair,

Z Prahy do Osla za 1980 Kč

02. 03. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

S dopravcem Norwegian odleťte na šestidenní pobyt do hlavního města Norska. V ceně zpátečních letenek je zahrnuta přeprava kabinového zavazadlo max. hmotnosti 10 kg. Rezervace letenek na webu společnosti Norwegian.

Letenky: Vratislav – Paříž a Oslo za 300 Kč

19. 12. 2015     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Irská nízkonákladová společností Ryanair nabízí v termínu leden, únor 2016 levné jednosměrné letenky z Vratislavy do více lokalit. Velmi levné letenky z Vratislavy do Osla za 136 Kč, do Varšavy za 136 Kč, do Gdaňska za 244 Kč, do Paříže za 299 Kč.

Wizzair nabízí zpáteční letenku do Osla za 552 korun

29. 12. 2014     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Do Osla můžete vyrazit v pátek 23. ledna a vrátit se v neděli 25. ledna s odlety v ranních hodinách. Celá ta akce vás bude stát pouze 552 korun!  Z polských Katovic odlétá spoj společnosti Wizzair v 6:15 a za dvě hodiny přistává na letišti v norském hlavním městě na letišti Torp Sandefjord.

Opět akční cena letenky do Osla, tentokrát 522 korun!

13. 08. 2014     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Z polských Katovic můžete letět za akční cenu 522 korun do norského hlavního města. V ceně letenky je příruční zavazadlo a jedná se o datum 30. října až 12. listopadu.  Wizzair dlouhodobě nabízí letenky za velmi nízké ceny do Norska.

Zpáteční letenky do Norska za 458 Kč

26. 06. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Zpáteční letenky do Norska z polských měst Varšava, Katovice a Vratislav jsou stále za pakatel. Nejlevnějším způsobem, jak se dostat přímo do hlavního města Oslo, je letět z nedaleké Vratislavi s Ryanairem. S norským Sandefjordem spojuje přímými lety Varšavu a Katovice společnost Wizzair.

Akční cena letenky do Osla - pouhých 577 korun

12. 06. 2014     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Pro po Skandinávii dychtící cestovatele tu máme extrémně nízkou cenu za letenku do Osla. Z polské Wroclavy do norského hlavního města zaplatíte za letenku pouhých 498 korun, a to v případě, že vyrazíte v pátek 29. srpna a navracet se budete v pondělí 8. září. Poslední dny léta sice ve Skandinávii znamenají už příchod brzkého podzimu, ale denního světla je pořád dostatek. Tak proč si neprodloužit prázdniny?

Zpáteční letenky z Vratislavy do Norska za 488 Kč

23. 05. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Doslova z tuny termínů v průběhu celého června můžete vybírat na přímé trase Vratislav – Oslo Rygge provozované společností Ryanair.  Zpáteční letenka vás v naprosté většině případů vyjde na 488 Kč včetně všech povinných poplatků. Vzhledem k cenám dopravy do nedaleké polské Vratislavi se jedná o nabídku, která se prostě neodmítá.

1 2 3 4 5


Téma: Letenky do Osla

Aktuálně zde naleznete 69 článků na téma Letenky do Osla.

Sponzorované odkazy


Letenky do Norska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.