Letenky do San Francisca

Online rezervace letenek:

Praha – San Francisco za 11 990 Kč

09. 03. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Prodejce Pelikán dal do prodeje zpáteční letenky na trase Praha – San Francisco za velice atraktivní ceny. Na cestě do Kalifornie počítejte s přestupem v Amsterdamu a na cestě zpět v Paříži. Do amerického města můžete odletět v termínech březen až květen 2016.

Letenky na lince Praha – San Francisco za 14 990 Kč

15. 11. 2015     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Vydejte se s leteckou společností  Turkish Airlines do San Francisca v termínech listopad 2015 až červenec 2016. Přestup je naplánován v tureckém Istanbulu, kde přesednete na letadlo typu Boeing 777 směr San Francisco. V ceně letenky do San Francisca je zahrnuta přeprava dvou odbavených a jednoho příručního zavazadla.

San Francisco – zpáteční letenky za 12.795 Kč !

25. 10. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Díky výhodnému tarifu skandinávské letecké společnosti SAS zakoupíte zpáteční letenky z polské Vratislavi (WRO) do San Francisca v řadě listopadových, prosincových a březnových termínech za velmi sympatické ceny. Zpáteční let zahrnuje dvě krátká mezipřistání v dánské Kodani a Chicagu/New Yorku. Letenky můžete přímo rezervovat prostřednictvím portálu aletenky.cz.

Na Golden Gate Bridge za 12.875,- Kč

11. 10. 2012     Letenky levně     Trvalý odkaz

Letecká společnost KLM nabízí akční letenky z Vídně do San Francisca. Chcete vidět Golden Gate Bridge a zároveň za letenku neutratit více než je nutné? Zkuste let z Vídně do San Francisca s KLM za výhodnou cenu 12.875,- Kč. Výhodné letenky do San Francisca je možné rezervovat na cesty v listopadu tohoto roku, a poté na konec ledna 2013.

Star Alliance: San Francisco z Varšavy za 12.243 Kč

10. 09. 2012     Letenky levně     Trvalý odkaz

Máte touhu se podívat v říjnu, listopadu či prosinci do San Francisca, ale nechcete platit přes 16 tisíc korun, což je cena obvyklá z Prahy, Mnichova i Vídně? Využijte nabídku polské státní aerolinky LOT, která v kombinaci s Lufthansou či US Airways nabízí promo tarify.

Levné letenky do San Francisca: Již od 10 343 Kč!

28. 10. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

S nabídkou na levné letenky do San Franciska přišly hned dvě letecké společnosti – americké US Airways a švýcarské Swiss. A ceny nejlevnějších letenek začínají již na 10 343 Kč! Za tuto skvělou cenu můžete letět právě s aerolinkami US Airways, které odlétají z letiště v Mnichově.

Levné letenky do San Francisca: Z Prahy již za 14 657 Kč!

22. 09. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

Pokud plánujete cestu do města, které proslavil mimo jiné světoznámý Golden Gate Bridge nebo tramvaje šplhající se do kopců, neváhejte využít akční nabídku od německé společnosti Lufthansa. Ta nabízí zpáteční letenky z Prahy do San Francisca již za 14 657 Kč.

Letenky do San Francisca? Nyní levněji se SWISS!

07. 06. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letecká společnost SWISS spustila 2. června novou přímou linku Curych – San Francisko. Lety budou operovány celkem šestkrát týdně – jediným dnem, kdy spojení není nabízeno, je úterý. Swiss představil zbrusu nový speciální San Francisko design pro Airbus A340. Design je výsledkem soutěže, která proběhla ve Švýcarsku.

Soutěž: Umíte zpívat? Vyhrajte zpáteční letenku v business třídě do San Francisca!

20. 05. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

Aerolinky Swiss přišly s jednou z nejzábavnějích soutěží o letenky, které tu za poslední dobu byly. Stačí nahrát originální video na klasickou písničku San Francisco od Scotta McKenzieho a nahrát ho na stránku http://www.singfrancisco.com/ Originalitě se meze nekladou. Vítěz získá dvě zpáteční letenky v business třídě do San Francisca právě od společnosti Swiss.

Akční letenky a levné ubytování do Londýna, Říma nebo San Francisca

20. 04. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Dnešní akční letenky jsme obohatili o letenky do celého světa a levné ubytování například v Bangkoku, San Franciscu anebo Moskvě. Samozřejmě v tabulkách najdete i levné letenky a ubytování do jiných míst - Řím, Londýn, Oslo atd.Nově můžete letenky zakoupit i u našeho partnera Pelikan.cz. Každý registrovaný uživatel získá slevu 250,- Kč u lowcost dopravců a 300,- Kč u běžného dopravce. Sleva je na objednávku. I po aplikování slevy, je cena o něco vyšší u nízkonákladových dopravců tipy Ryanair či Wizzair - cca. 100,- Kč, než kdybyste koupili letenku přímo u letecké společnosti.

1


Téma: Letenky do San Francisca

Aktuálně zde naleznete 10 článků na téma Letenky do San Francisca.

Sponzorované odkazy