Letenky do Sardinie

Online rezervace letenek:

Letíme k moři na ostrovy Mallorka, Sardinie, Sicílie

29. 06. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Mallorka, Sardinie, Sicílie - také to ve vás evokuje letní atmosféru? Máme pro vás levné letenky na tyto ostrovy - tedy spíše informace kde a v jakém termínu je lze pořídit. Odlety jsou z Bratislavy, která je poměrně dobře dostupná vlakem či autobusem.

Ryanair: levné letenky na Sicílii a Sardínii od 97 Kč

29. 04. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Pokud vás láká dovolená na italských ostrovech Sicílie či Sardínie, jste tady správně! Irská nízkonákladová aerolinka Ryanair totiž od dnešního dne nabízí levné letenky do těchto destinací a akce trvá až do 3. května. Cestovní období je leteckou stanoveno na 13. květen až 30. červen.

Levné letenky: Sardinie, Mallorka, Faro

08. 03. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Dnes zveřejnil Ryanair svou akční nabídku letenek - cena se pohybuje od 219 Kč, nebo také 9 €. Jde o poněkud vyšší "akční nabídku", než jsme u Ryanairu zvyklí. Na druhou stranu lze najít i levné letenky v termínu Velikonoc. Ještě bychom měli upozornit, že dnes o půlnoci končí sleva 35% u aerolinky EasyJet. Pokud byste rádi do Paříže nebo Amsterdamu, měli byste této akce využít.

Levné letenky: Madrid, Brusel, Sardinie

18. 02. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Levné letenky jsme nalezli na trasách z Brna, Bratislavy, ale také Prahy. Levně lze letět do Kodaně, Milana, na Sicílii nebo Bruselu. V tabulce také najdete levné letenky do Madridu, na Sardinii - Cagliari - let je z Brna s přestupem v Milaně. Za letenky pro dvě osoby z Brna do Madridu zaplatíte 1 660,- Kč vč. tax, bez poplatku za platbu. Za podobnou cenu pak doletíte na Sardinii.

Akční letenky pod sto korun od Ryanairu

22. 04. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Ryanair se rozhodl oslovit své zákazníky nezvykle nízkou cenou. Akční letenky lze zakoupit již pod 100,- Kč včetně tax. Takto levné letenky jsou například na trase Praha-Frankfurt, odtud lze dále pokračovat na Sardinii nebo řeckého města Volos. Za 3 € vás Ryanair také dopraví z Bratislavy například na Sicílii nebo do Londýna. Konkrétní termíny a ceny najdete v tabulce níže. Uvádíme pouze část s termínů a variant.Registrujte se zdarma, po úspěšné registraci bude na váš email chodit včas upozornění na podobné akční slevy letenek.

1


Téma: Letenky do Sardinie

Aktuálně zde naleznete 5 článků na téma Letenky do Sardinie.

Sponzorované odkazy