Letenky do Sofie

Online rezervace letenek:

Wizzair: Nová linka Budapešť - Sofie

27. 02. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Nízkonákladový dopravce Wizzair oznámil spuštění nového leteckého spojení mezi Budapeští a Sofií. Linka mezi Maďarskem a Bulharskem bude v provozu tři dny v týdnu a letenky jsou v prodeji již nyní za ceny začínají na 20€.

Reklama:
Hledáte levné letenky do Sofie? Vybírejte pohodlně online!

NIKI Luftfahrt a Air Bulgaria: Sofie z Vídně v létě za 2 431 Kč

28. 05. 2012     Letenky levně     Trvalý odkaz

Air Berlin a Fly Niki zvýšily počet letů z Vídně do Sofie a ač se z linky částečně stáhla národní aerolinka Bulgarian Air, dlouhodobě se díky tomuto kroku snížily tarify do země růží. Navíc stejnou destinaci také pravidelně létá Austrian Airlines, avšak za vyšší ceny.

Bulgaria Air otevírá pravidelnou linku Sofie – Praha

14. 03. 2012     Letenky levně     Trvalý odkaz

Bulgaria Air zahájila prodej na pravidelné lince Sofie – Praha. První let je plánován na 25. března 2012. Linka bude létat každý den mimo sobotu letadlem typu Embraer 190 s kapacitou 108 míst. Bulgaria Air tak bude dalším dopravcem na Letišti Praha, který provozuje tento typ moderního letadla.

Levné letenky do Sofie: S odletem z Vídně jen za 1 532 Kč

24. 11. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

S nabídkou cenově příznivých letenek do bulharské Sofie přišla společnost Air Berlin, v případě odletu z Vídně dáte za zpáteční letenku včetně poplatků jen 1 532 Kč. Za tuto cenu můžete letět třeba 17. ledna 2012 tam a 23. ledna zpět. V případě zájmu si letenky můžete objednávat na webu AirBerlin.com.

Air Berlin nabízí levné letenky od 1110 Kč

21. 09. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Druhá největší německá aerolinka Air Berlin nabízí na svém webu levné letenky od 1110 Kč (€44.99) včetně poplatků. Za tuto částku mohou klienti letět z Vídně do mnoha evropských destinací. Pokud máte v plánu výlet do Bulharska, můžete cestovat například na trase Vídeň – Sofie (SOF).

Air Berlin: levné letenky do Sofie a Curychu

18. 08. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Podzim se blíží a letecké společnosti se předhánějí s nejlepšími nabídkami levných výletů. Německá aerolinka Air Berlin nabízí svým zákazníků akční jednosměrné lety z Vídně do mnoha destinací od 1099 Kč (€44,99) včetně poplatků. Vyhodně se můžete vypravit například po trase Vídeň – Sofie.

Akční letenky od aerolinky Austrian Airlines

01. 08. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Pouze dnes máte možnost rezervovat akční letenky od letecké společnosti Austrian Airlines, která je nabízí v rámci akce redmonday. Na výběr je bulharské hlavní město Sofie nebo německý Kolín nad Rýnem, kam přepravce létá z letiště Vídeň Schwechat.

Zažeň chmurné myšlenky: kup si levné letenky. Do Barcelony a jinam od 1971 Kč

13. 12. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Austrian Airlines nabízí velice levné letenky pro odlety z Vídně. Již od 1971 Kč se na křídlech tradičního rakouského přepravce můžete objevit krásy životem tepající Barcelony, od 1991 Kč si můžete udělat radost úspěšným lovem na letenky do Stockholmu či si ukořistit levné letenky do Sofie od 1994 Kč.

Levné letenky z Vídně: Bělehrad, Sofie i Bukurešť jen za 1 422 Kč!

01. 11. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

Zajímavé nabídky na letenky z Vídně se týkají vesměs destinací poblíž Balkánu. Do Bělehradu, Sofie i Bukurešti si můžete zaletět již za 1 422 Kč! Do Bělehradu vás z vídeňského letiště dopraví přepravce TUIfly.com, přičemž tam můžete letět například 7. ledna a vrátit se můžete dne 12. ledna. Letenky si objednávejte na webu TUIfly.com.

Letenky z Vídně od pouhých €29

29. 10. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Air Berlin, německá nízkonákladová aerolinka, přináší několik dobrých tipů na akční letenky po Evropě a to od pouhých €29, tedy v přepočtu asi 715 Kč. Cena letenek se vztahuje na jednosměrný let včetně daní a týká se odletů z Letiště Vídeň. Výlety po Evropě si můžete dopřát do destinací jako je Sofia, Bělehrad, Nice.

1 2


Téma: Letenky do Sofie

Aktuálně zde naleznete 13 článků na téma Letenky do Sofie.

Sponzorované odkazy


Letenky do Bulharska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.