Letenky do Soluně

Online rezervace letenek:

Zpáteční letenky do Řecka již od 2 990 Kč

12. 04. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Řecký dopravce Aegan Airlines přináší letenky z Prahy do řeckých destinací. Zpáteční letenky začínají na 2 990 Kč. Letět můžete do Soluně, Athén, na Rhodos či na Krétu do heraklionu nebo Chanie.

Reklama:
Hledáte levné letenky do Soluně? Vybírejte pohodlně online!

Levné letenky do Řecka za 1690 Kč

04. 05. 2015     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Aegean Airlines nabízí levné letenky do Soluně z Berlína již za 1690 Kč za zpáteční letenku. Letenky jsou v pondělní slevové akci k zakoupení na webu Pelikána. K dispozici jsou letenky od května do října 2015. Let z Berlína do Soluně trvá kolem 4 hodin, nicméně v Heraklionu je plánováno až několikahodinové mezipřistání.

Thessaloniki (Soluň) z Prahy a zpět za 2.618 Kč !

30. 12. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Druhé největší město Řecka, historicky významná Soluň (Thessaloniki) se může pyšnit řadou antických památek z doby vlády Alexandra Velikého, Ottomanské říše, mořským pobřežím i moderním centrem města. S leteckou společností Jat Airways můžete vyrazit přímo z Prahy s příjemným přestupem v Bělehradě (čekání na letišti max. 2 hodiny).

Wizz Air: Uleťte do Soluně z Budapešti a zpět za 2.112 Kč o svátcích.

02. 07. 2012     Letenky levně     Trvalý odkaz

Maďarská low-costová aerolinka Wizz Air má v systému zajímavou letenku z Budapešti do Soluně a zpět za 2.112 Kč včetně poplatků a zavazadla do 10kg na české svátky. Odjeďte ve středu či čtvrtek do Budapešti, užíjte si krásné město a v pátek brzo ráno pak můžete vyrazit do Soluně s návratem v pondělí brzo ráno.

RyanAir: Do Soluně a zpět za 1400 Kč

21. 05. 2012     Letenky levně     Trvalý odkaz

Stejně jako Wizz Air i Ryan Air využívá krachu letecké společnosti Malev a otevírá nové linky z Budapešti. Aktuálně je tak možné dostat se v promo tarifech do Soluně za 1400 Kč za zpáteční letenku včetně poplatků a zavazadla do 10kg.

Levné letenky do Soluně: Z Berlína jen za 1 475 Kč

09. 01. 2012     Letenky levně     Trvalý odkaz

S akční nabídkou na letenky od Soluni přišla společnost easyJet - zpáteční letenky s odletem z letiště Berlín Schönefeld se dají pořídit již za 1 475 Kč! Pozitivní je i zpráva, že akce se vztahuje na vybrané termíny v únoru a březnu, vybírat tedy máte z čeho.

Levné letenky do Soluně: S odletem z Bratislavy jen za 1 015 Kč

03. 09. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

Levné letenky do řecké Soluně pořídíte díky nízkonákladovému Ryanairu - v případě odletu z Bratislavy a menšího stopoveru v Miláně za ně dáte jen 1 015 Kč. Stačí jen otevřít web Ryanair.com a objednat letenky dle tohoto itineráře.

Austrian Airlines: letenky na prodloužený víkend

30. 05. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Pouze dnes nabízí letecká společnost Austrian Airlines levné letenky v rámci akce redmonday. V nabídce jsou nyní města Amsterdam a Soluň, kam můžete letět z letiště Vídeň Schwechat. Například do Amsterdamu si mohou klienti rezervovat zpáteční cestu na trase Vídeň – Amsterdam od 2926 Kč (€119).

SmartWings nově do Soluně

20. 03. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Český nízkonákladový letecký dopravce SmartWings má na své mapě novou destinaci - je jí město Soluň. Tato destinace je do systému zavedena od nadcházející zimní sezóny.Nově bude také SmartWings létat v letní sezóně do turecké Antálie, francouzských měst Nice a Nantes a na řecký ostrov Kos. Objednávat letenku lze na webu dopravce.

Smart Wings letenky: řecké léto 2011 již v prodeji

29. 11. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Český nízkonákladový přepravce Smart Wings spustil prodej letenek na léto 2011. Konkrétní se jedná o letenky do Řecka a to do následujících destinací: letenky na Korfu, letenky do Chanie, Heraklionu, na Rhodos, do Soluně, Zakynthosu a letenky na Kos. Letní řád pro letenky do Řecka zobrazuje následující tabulka.

1 2


Téma: Letenky do Soluně

Aktuálně zde naleznete 12 článků na téma Letenky do Soluně.

Sponzorované odkazy


Letenky do Makedonie

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.