Letenky do Spojených Arabských Emirátů

Online rezervace letenek:

Dubaj pod 6 tis. Kč

07. 04. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Zpáteční letenky do Emirátu Dubaj s přestupem v Kyjevě nabízí dopravce Ukraine Airlines. Zavítat do této oblíbené destinace můžete v termínech od září do listopadu 2016. Slunečné počasí, skvělé zázemí pro turisty, velké množství atrakcí, udržované písečné pláže a vysoká bezpečnost dělá z Dubaje oblíbený cíl turistů z celého světa.

Z Prahy do Dubaje za 6 484 Kč

22. 02. 2015     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Do října letošního roku můžete zakoupit zpáteční letenky z Prahy do Dubaje jen za 6 484 Kč. Na zpáteční cestu jsou k dispozici letenky na každý měsíc kromě dubna.  Let je přímý bez mezipřistání a celková doba letu je kolem 6 hodin. Poletíte s dopravcem Travel Service, který patří pod nízkonákladovou leteckou společnost Smartwings.

Dubaj – zpáteční letenky z Prahy za 3.985 Kč !

02. 11. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Bomba! Na nedávnou akční nabídku aerolinek flydubai na trase Praha-Dubaj nyní odpovídá letecká společnost SmartWings a nabízí v řadě termínů zpáteční letenky z Prahy do Dubaje přímým spojením za 3.985 Kč včetně všech povinných poplatků.

Agent Pelikán nabízí akční letenky do Dubaje

09. 08. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

V pravidelné nabídce cestovního agenta Pelikán jsou nyní k dispozici výhodné letenky do mnoha destinací, do kterých můžete cestovat nejen z České republiky. Využít můžete například zajímavých tarifů pro cesty ve směru Spojené arabské emiráty.

Pelikán: akční letenky do Dubaje od 4849 Kč

03. 04. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Cestovní agent Pelikán propaguje na svém webu výhodné letenky do mnoha destinací, do kterých můžete cestovat nejen z České republiky, ale i z dalších zemí. Po troše pátrání můžete narazit na velmi zajímavé letenky do Spojených arabských emirátů.

Cestujeme za luxusem: letenky do Abu Dhabi

31. 10. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

České aerolinie mají nyní zvýhodněné letenky z Prahy do Abu Dhabi. Z Prahy do hlavního města Spojených arabských emirátů a zpět vás ČSA dopraví za hezkých 8 990 Kč. Nabídky s odletem z jiných zemí, např. Německo či Rakousko vyjdou dráž. Ještě o něco levněji stojí letenky do Abu Dhabi z Budapeště se společnosti EgyptAir. Cena této zpáteční letenky je 7 693 Kč, dle aktuálního kurzu.

1


Téma: Letenky do Spojených Arabských Emirátů

Aktuálně zde naleznete 6 článků na téma Letenky do Spojených Arabských Emirátů.

Sponzorované odkazy


Letenky do Spojených Arabských Emirátů (SAE)

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.