Letenky do Švýcarska

Online rezervace letenek:

Praha – Basilej za 1 548 Kč

20. 03. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Červnové zpáteční lety do Basileje provozuje dopravce Easyjet. Poletíte z pražské Ruzyně do třetího největšího města Švýcarska, které se nachází u společné hranice tří států:  Německa, Švýcarska, Francie a tak má Basilej vícenárodostní obyvatelstvo.

Swiss: Praha – Ženeva za 1 946 Kč

01. 03. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Využijte levných zpátečních letenek v kategorii "light” k výletu do města usazeného mezi alpské vrcholky a ženevské jezero. Zpáteční letenky do druhého největšího švýcarského města rezervujte na webu dopravce Swissair.

Easyjet bude létat do Basileje

07. 07. 2015     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Nízkonákladový dopravce Easyjet bude od 25. října 2015 vypravovat lety z pražského letiště do švýcarské Basileje. Lety budou odbavovány 3x týdně, a to vždy ve středu, pátek a neděli. Letenky jsou v prodeji od dnešního dne na stránkách dopravce.

Levné letenky do Švýcarska za 1802 Kč!

02. 02. 2015     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Swiss Air přináší levné letenky do Bazileje. Za zpáteční letenku zaplatíte 1802 Kč! V ceně letenky je přeprava odbaveného zavazadla o maximální hmotnosti 23 kg. Na palubu si můžete vzít ještě jedno příruční zavazadlo. Za tuto cenu poletíte 16. března z Prahy s návratem 23. března. Let je přímý bez mezipřistání a trvá 1 hodinu 20 minut.

Akční letenka do Švýcarska za 1682 korun

29. 11. 2014     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Sháníte levnou letenku do Švýcarska? Leťte z Prahy do Basileje za akčních 1682 korun. Levnou destinací zrovna Švýcarsko není, zvlášť co se týče dopravy. Autobusová doprava do této malé země je v poměru k její dosažitelnosti neúměrně vysoká, a to se samozřejmě týká i letenek. Proto neváhejte a využijte tuto zajímavou nabídku zpátečního leteckého spojení Prahy a Basileje.

Ženeva – zpáteční letenky na listopad z Prahy za 1.562 Kč !

10. 10. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letecká společnost Swiss láká do druhého největšího města Švýcarska levnými zpátečními lety v několika termínech v listopadu a jednom vánočním. Město ležící na francouzských hranicích, významné sídlo řady světových organizací, můžete navštívit letecky z Prahy už za 1.562 Kč, což je historicky jedna z nejnižších cen na dané trase vůbec.

Akční letenky do Švýcarska a Larnacy

25. 08. 2014     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

V posledních měsících lze velmi výhodně letět do Švýcarska, konkrétně do Basileje. Přímý let z Prahy stojí nyní 1 670 Kč a to je za zpáteční letenku! Další akční letenka směřuje do poněkud vzdálenější destinace - Larnacy. Toto kyperské hlavní město je plné historie a v těchto dnech i sluneční paprsků. Zpáteční letenky v akci lze nyní zakoupit od 2 590 Kč.

Zpáteční letenky Praha-Ženeva za 1.641 Kč

30. 06. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letecká společnost Swiss láká do druhého největšího města Švýcarska levnými zpátečními lety v několika termínech v srpnu a září. Město ležící na francouzských hranicích, významné jako sídlo řady světových organizací, můžete navštívit letecky z Prahy už za 1.641 Kč.

Zpáteční letenky Praha – Ženeva za 1.643 Kč

23. 04. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Ano, čtete správně. Ty samé zpáteční letenky od letecké společnosti Swiss pro přímou trasu Praha – Ženeva, které Student Agency nabízí za 2.131 Kč, můžete zakoupit prostřednictvím portálu aletenky.cz za 1.643 Kč. Jedná se o konečnou cenu včetně všech povinných poplatků.

Zpáteční letenky Praha – Ženeva za 1.643 Kč (o 500 Kč levnější než od Student Agency)

23. 04. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Ano, čtete správně. Ty samé zpáteční letenky od letecké společnosti Swiss pro přímou trasu Praha – Ženeva, které Student Agency nabízí za 2.131 Kč, můžete zakoupit prostřednictvím portálu aletenky.cz za 1.643 Kč. Jedná se o konečnou cenu včetně všech povinných poplatků.

1 2 3 4


Téma: Letenky do Švýcarska

Aktuálně zde naleznete 39 článků na téma Letenky do Švýcarska.

Sponzorované odkazy


Letenky do Švýcarska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.