Letenky do Trapani

Online rezervace letenek:

Bratislava – Trapani za 1 468 Kč

12. 03. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Zpáteční lety z Bratislavy na pobřežní Sicílie nabízí irská aerolinka Ryanair. Cíl letu město Trapani patří k oblíbeným italským letoviskům a je taktéž známým rybářským přístavem. Do letadla si můžete vzít dvě malá kabinová zavazadla, jejichž převoz je zahrnut v ceně letenek.

Letenky k moři: Sicílie, Sardinie a Chorvatsko

22. 06. 2013     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Vybíráme aktuální levné letenky k moři. Oproti letům v minulých letech jsou ceny o kapku vyšší, a tak je poměrně velice těžké najít cenu zpáteční letenky pod tisíc korun. Samozřejmě hovoříme o přímořských destinacích jako jsou Trapani (Sicílie), Alghero (Sardinie), Malta, ale třeba také Neapol (Neapolský záliv). Pokud nutně nepotřebujete k moři, lze zakoupit letenky do Eindhovenu či Milana pod 1 000 Kč.

Ryanair: letenky Brusel, Liverpool, Trapani od 715 Kč!

26. 02. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Levné letenky především do evropských destinací můžete objevit na webu irské nízkonákladové aerolinky Ryanair, se kterou můžete letět například z Brna, Bratislavy a od června také z Ostravy. Jednosměrné letenky do uvedených měst startují na 715 Kč.

Mimořádně levné letenky k moři na Sicílii

02. 06. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Plánujete dovolenou na léto? Našli jsme velmi levné letenky k moři na Sicílii do města Trapani. Zpáteční letenky startují za cenu od 588 Kč za osobu vč. tax. V ceně chybí pouze případný poplatek za platbu. V ceně jsou příruční zavazadla. z Memmingen (Mnichov) do Trapani - odlet 5.7./přílet 21.7. Ryanair (objednat) 588 Kč (pro 1 osobu) Akční letenka  

Ryanair: letenky od 170 korun v dubnu

25. 02. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Dnes vydal Ryanair slevovou akci, kdy nabízí nejlevněji letenky od 7 €, neboli 170 Kč. Sleva je platná na tradiční destinace z Česka a Slovenska, jako jsou Milano, Trapani na Sicílii. Sleva se vztahuje na vybrané lety v dubnu. Objednávat lze do nejbližšího pondělí. Během dne vám v dalším článku přineseme konkrétní termíny, ceny a varianty, kam lze levné letět s Ryanairem, a nejen s ním.

Akční letenky v dubnu v podání Ryanairu

15. 02. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Vyhledali jsme levné letenky v měsíci dubnu od společnosti Ryanair. Ta prodlužila svou akční nabídku, kdy prodává letenky od 150 korun / 6 €.  Levně letět můžete do měst jako jsou: Brusel, Londýn, Trapani, Faro či Bologna. Navíc na našem webu vybíráme to nejlevnější ubytování v těchto a spoustě dalších městech.

Co nejlevněji na Sicílii

15. 12. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

U nás panuje tuhá zima, a je možné, že mnohým z vás se stýská minimálně po jarních teplotách. Vhodnou destinací, kde nyní panují jarní teploty, je Sicílie. Vyhledali jsme levné letenky z Brna, s přestupem v Miláně, do Trapani. Nevynechali jsme také levné ubytování na tomto italském ostrově. Našli jsme termín, který je cenově velmi zajímavý, a zároveň nebude nutné přečkat noc v Miláně. Prakticky počkáte na letišti pár hodin a letí vám další letadlo, a vy můžete pokračovat dál v cestě.

Akční letenky a levné ubytování: Sicílie, Kanárské ostrovy, Kos

09. 09. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Nejlevnější akční letenky tentokrát najdete na trasách do Milana, ale také na Sicílii či na Kanárské ostrovy. Z Bratislavy do Trapani Ryanair dopraví  dvě osoby už za 612,- Kč. Na Kanárské ostrovy pak za cenu 1 887,- korun. Více letů a cen najdete v tabulce níže. V tabulce také najdete velmi levné ubytování na Kanárech a ostrovu Kos.

Na pár dní levně do romantické Trapani

20. 08. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Prožít pár dní v romantickém městě na samém jihu Itálie, to umožnuje město Trapani - Sicílie. Město má dlouhé písečné pláže, mnoho památek, paláců, ostrovy a malebné uličky. Nesčetně mnoho restaurací a vináren. Navíc nyní jsou dostupné levné letenky do tohoto města.Obchody se tam otevírání od 8:30 nebo 9 hodiny až 13:00, znovu se otevřou v 16:00 až do 19:30 nebo 20 hodiny. Některé památky a zajímavosti opravdu stojí za to vidět.

Akční letenky od EasyJet a Ryanairu

23. 05. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Pouze dnes můžete zakoupit akční levné letenky u Ryanairu za cenu od 79,- Kč, aspoň tak to uvádí Ryanair na svých webových stránkách. Za tuto cenu můžete letět s Ryanairem z Prahy do Frankfurtu. V reálu pak je cena od 179,- Kč. Z Bratislavy údajně do Alghera a Trapani doletíte za 3 €. Skutečnost je však opět jiná. Cena letenky s poplatky se v reálu pohybuje na úrovní 20 €.

1 2


Téma: Letenky do Trapani

Aktuálně zde naleznete 11 článků na téma Letenky do Trapani.

Sponzorované odkazy