Letenky do Uzbekistánu

Online rezervace letenek:

Letenky do Uzbekistánu za 9 120 Kč

13. 03. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Zpáteční letenky do hlavního města Uzbekistánu jsou k dispozici v termínech duben až říjen 2016. Na lince Praha – Taškent je naplánován jeden přestup na Letišti Ataturkovo v Istanbulu.

Levné letenky z Brna do Uzbekistánu od 4504 Kč

23. 01. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Cestovní agent Pelikán propaguje na svém webu nejrůznější akční letenky do mnoha destinací po celém světě. V současné době je v nabídce například hlavní město Uzbekistánu, kam z České republiky létá letecká společnost UTair. V rezervačním systému se objevují lety v cestovním období leden – květen 2012.

Levné letenky do Taškentu v Uzbekistánu: Z Brna za pouhých 4 401 Kč!

07. 01. 2012     Letenky levně     Trvalý odkaz

S nabídkou akčních letenek do uzbeckého Taškentu přišla společnost UTair – v případě odletu z Brna pořídíte zpáteční letenky již za 4 401 Kč! Za tuto báječnou cenu můžete letět třeba 26. ledna tam a 31. ledna zpět. V případě zájmu letenky objednávejte ZDE.

Letenky do Asie od 4 401 korun

05. 01. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Nejlevnější letenky do Asie začínají na přibližně čtyř tisících korunách. Takto levně doletíte do netradičního Uzbekistánu a to z Brna. Další levné letenky nás zavedou do Číny, Indie, Thajska nebo dokonce Íránu.

Levné letenky na Mallorku nebo do Uzbekistánu

03. 12. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Zima sice teprve začíná, ale v dnešních akčních letenkách najdete i lety na nejbližší léto. Kam lze tedy aktuálně levně doletět? Tak například netradičně - do Uzbekistánu. Zpáteční letenka z Brna stojí jen 4 442 korun. Vůbec nejlevnější letenky najdete do Norska nebo Litvy - cena zpáteční letenky je pouze 312 korun! Odlet je z Německa. Z Prahy levně doletíte do Lyonu. Letní destinaci dnes reprezentuje Mallorka, kam vás Ryanair z Bratislavy dopraví jen za 1 560 korun. Na konci článku jsme také vypsali levné ubytování na Mallorce, a tak týdenní dovolená pro dva na tomto ostrově může stát okolo 6 500 korun.  

Levné letenky Air Baltic: Kišiněv jen za 3 871 Kč, Taškent za 7 395 Kč

16. 12. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

S lotyšskou nízkonákladovkou Air Baltic jsme zde neměli doposud moc co dočinění, a tak aby jsme to dohnali, přinášíme vám rovnou dvojitý tip na levné letenky. Z německého letiště Berlín Tegel si můžete zaletět do moldavského Kišiněva za 3 871 Kč a do uzbeckého Taškentu za 7 395 Kč.

1


Téma: Letenky do Uzbekistánu

Aktuálně zde naleznete 6 článků na téma Letenky do Uzbekistánu.

Sponzorované odkazy


Letenky do Gibraltaru

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.