Letenky do Vilniusu

Online rezervace letenek:

Pohádkové Pobaltí – zpáteční letenky Praha-Vilnius za 2.457 Kč

17. 10. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Objevte skryté kouzlo pobaltských zákoutí a vyražte na nový rok za dobrodružstvím! Ceny zpátečních letenek na přímé trase Praha – Vilnius provozované leteckou společností Air Lituanica opět klesly pod 2.500 Kč. Konkrétně můžete do Litvy a zpět vyrazit v několika lednových termínech za 2.457 Kč včetně všech povinných poplatků a daní.

Pohádkové Pobaltí. Praha – Vilnius a zpět za 2.476 Kč

01. 08. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Do kouzelného Pobaltí můžete vyrazit díky přímé lince společnosti Air Lituanica, spojující Prahu s hlavním městem Litvy, za velmi pěkné ceny. Ve spoustě záříjových a říjnových termínů momentálně vychází zpáteční letenky na 2.476 Kč, a to včetně všech povinných poplatků.

Litva opět láká! Zpáteční letenky Praha – Vilnius za 2.454 Kč

26. 05. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Ceny zpátečních letenek na přímé trase Praha – Vilnius provozované leteckou společností Air Lituanica opět klesly pod 2.500 Kč. Konkrétně v termínu 4.7.-9.7.2014 můžete do Litvy a zpět vyrazit za 2.454 Kč.Ve spoustě dalších červencových termínů se pak ceny zpátečních letenek drží na stále příjemných 2.920 Kč.

Přímý let z Prahy do Litvy a zpátky za 2.455 Kč

30. 04. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Díky tarifům letecké společnosti Air Lituanica můžete vyrazit do Pobaltí za rozumné ceny. Zpáteční letenky na přímé trase Praha – Vilnius se momentálně v řadě termínů prodávají za cenu 2.455 Kč včetně všech povinných poplatků.

Air Lituanica: nová linka z Prahy do Litvy

02. 09. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Od 9. října 2013 by se měla na českém nebi začít objevovat nová aerolinka Air Lituanica, která bude létat z našeho hlavního města do Litvy. Zahajovací ceny letenek jsou 2892 Kč (388 LTL).

S ČSA do Pobaltí za necelé 3 tisíce korun

27. 06. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Český dopravce ČSA se pokouší oslovit své potencionální zákazníky snížením cen u vybraných letenek. Například za zpáteční letenku z Prahy do Kodaně, Rigy nebo Vilniusu zaplatíte 2 890 korun. O něco dražší destinací je Paříž či Barcelona.    

Levné letenky do Vilniusu: Z Prahy jen za 2 837 Kč

08. 06. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

Levné letenky do Litvy nyní pořídíte díky leteckým společnostem Wizzair a easyJet. Zpáteční letenky z Prahy do Vilniusu pořídíte jen za 2 837 Kč. Stačí jen letět dle následujícího itineráře.

Ryanair bude létat nově do Vilniusu

21. 02. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Už nějakou dobu se spekuluje o tom, že Ryanair přidá novou destinaci v Pobaltí. Již dříve Ryanair informoval o nové destinaci - Tallinu. A nyní vás můžeme jako jedni z prvních v ČR informovat, že Ryanair přidává novou destinaci, Vilnius. Do Vilniusu doletíte s Ryanairem z Milana-Bergama (z Bergama Ryanair pravidelně létá do Brna či Bratislavy), Barcelony-Girony, Dublinu, Londýna-Stanstedu anebo také z Říma-Ciampino. Lety budou k dispozici od května letošního roku. Konkrétní dny a časy nejsou zatím známy.

WizzAir se na vysoké ceny. Raději ber letenky do Litvy jen za 2871 Kč!

09. 12. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Pokud již dlouho plánujete svůj výlet do Litvy a rozčilují vás příliš vysoké ceny, což takhle omrknout levné letenky na Vilnius (VNO) s aerolinkou WizzAir? Akční letenky do této destinace jsou dostupné pro cestování v měsíci květen 2011 a to pro odlety z Letiště Praha (PRG) přes Letiště Milán Bergamo (BGY).

1


Téma: Letenky do Vilniusu

Aktuálně zde naleznete 9 článků na téma Letenky do Vilniusu.

Sponzorované odkazy


Letenky do Litvy

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.