Letenky do Zadaru

Online rezervace letenek:

Letenky do Chorvatska za zhruba 3 500 korun

03. 08. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Pokud se chystáte do Chorvatska a nemáte zrovna náladu cestovat autem či autobusem, tak právě pro vás jsme vyhledali aktuální levné letenky do chorvatských měst Split, Zadar, Dubrovník a Zagreb. Na konci článku najdete také nabídku ubytování.

S aerolinkou Danube Wings do Chorvatska od 1185 Kč

02. 05. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Slovenská letecká společnost Danube Wings nabízí svým zákazníkům levné letenky do vybraných chorvatských měst, které se stanou dostupnými od 18. června 2011.  V letní sezoně tedy budou provozovány linky do Rijeky, Splitu a Zadaru, které pravděpodobně ocení především příznivci plážových dovolených, ale také obdivovatelé kultury a památek.

Danube Wings: pravidelné lety – Chorvatsko od 1178 Kč

07. 02. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Regionální aerolinka Slovenska – Danube Wings představuje pravidelné linky do Chorvatska pro letní sezónu 2011. Letenky do Zadaru, Splitu a do Rijeky ocení zejména slovenští cestující pro lety z Letiště Bratislava (BTS) a čeští cestující žijící blízko slovenských hranic. Přehled letenek do Chorvatska včetně cen (minimální dostupné ceny) za jeden let znázorňuje následující tabulka.

Nejlevnější letenky do Zadaru – Vyhraj a jsou ZDARMA!

18. 08. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letiště Ostrava ve spolupráci s Central Connect Airlines se rozhodlo potěšit své příznivce soutěží o 2 letenky do Zadaru. Návštěva tohoto klenotu Středomoří jistě potěší každého výherce! Pojďme tedy spolu zjistit jak na to! Podmínky pro soutěž o letenky Soutěž se uzavírá 31. srpna 2010. Výherci budou vylosováni 1. září 2010.

Z Brna k moři v chorvatském Zadaru jen za 80 minut a 5 900 Kč!

10. 06. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

Pokud bydlíte v moravské metropoli a v tomto horkém počasí by se vám zachtělo vykoupat se v moři, máte štěstí. Česká letecká společnost Central Connect Airlines totiž nedávno spustila novou linku z Brna do chorvatského Zadaru. Linka Brno - Zadar a zpět je v provozu každý čtvrtek a každou neděli, a to až do neděle 26. září 2010.

Poleťme s Danube Wings do Chorvatska od 2883 Kč

07. 05. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Charterová letecká společnost Danube Wings nabízí akční letenky do chorvatských destinací Split, Zadar či Rijeka. Pro ty z vás, kteří to mají "co by kamenem dohodil" do Bratislavy či Košic, mohou využít této akční nabídky při plánování své letní dovolené u moře.

1


Téma: Letenky do Zadaru

Aktuálně zde naleznete 6 článků na téma Letenky do Zadaru.

Sponzorované odkazy


Letenky do Chorvatska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.