Letenky do Záhřebu

Online rezervace letenek:

Záhřeb letecky za 3 590 Kč

18. 04. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Zpáteční přímé letenky do hlavního města Chorvatska nabízí dopravce Croatia Airlines, který provozuje leteckou linku Praha - Záhřeb v termínech květen až říjen 2016. V ceně je zahrnut převoz 1 příručního a 1 odbaveného zavazadla do 23 kg.

Linka Praha - Záhřeb Air Croatia ukončila provoz

26. 04. 2015     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Linka z Prahy do chorvatského Záhřebu provozovaná leteckou společností Ait Croatia pozastavila ke 23. 4. 2015 provoz. Ve čtvrtek 23. 4. bylo vypraveno poslední letadlo do Záhřebu. Linka nebyla v provozu ani měsíc. Air Croatia zahájila provoz na této trase 2. dubna. Není přesně jisté, jak dlouho bude linka pozastavena, prozatím je možné zakoupit letenky od června do konce letošního roku. V nabídce rezervací od června již nebude možné objednat nedělní lety. Společnost uskutečnila pozastavení linky kvůli problémům u zpracovatele karetních transakcí.

Air Croatia létá z Prahy do Záhřebu

14. 04. 2015     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Od 2.  dubna létá nová chorvatská letecká společnost Air Croatia z Prahy do Záhřebu. Nová linka je v provozu 3x týdně, v úterý, ve čtvrtek a v neděli. Z Prahy jsou lety odbavovány vždy ve 14 hodin a let do Záhřebu trvá 1 hodinu 10 minut. Ze Záhřebu pak letadla odlétají v uvedené dny vždy ve 12 hodin.

Letenky do Chorvatska za zhruba 3 500 korun

03. 08. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Pokud se chystáte do Chorvatska a nemáte zrovna náladu cestovat autem či autobusem, tak právě pro vás jsme vyhledali aktuální levné letenky do chorvatských měst Split, Zadar, Dubrovník a Zagreb. Na konci článku najdete také nabídku ubytování.

Letenky do Chorvatska a jiná exotika od 1747 Kč

13. 07. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Rakouský tradiční přepravce Austrian Airlines nám opět má co nabídnout. Tentokrát vám Akční letenky představí hned několik letenek do atraktivních destinací, pojďme se spolu podívat na: letenky do Chorvatska - Zagreb, letenky do Bulharska - Sofia, letenky do Řecka - Soluň, letenky do Dánska - Kodaň, letenky do Sarajeva - Butmir.

1


Téma: Letenky do Záhřebu

Aktuálně zde naleznete 5 článků na téma Letenky do Záhřebu.

Sponzorované odkazy


Letenky do Chorvatska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.