Letenky Iceland Express

Online rezervace letenek:

Letenky na Island nebo Britské ostrovy

04. 08. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Vybíráme několik akčních letenek, které vyhledal náš systém. Letenky do předních evropských metropolí - Londýn, Řím, Brusel apod. s cenou okolo 1 300 Kč za zpáteční let vč. poplatků. Mezi posledními letenkami na konci článku najdete také aktuální nabídku společnosti Iceland Express, která vás z Berlína do Reykjavíku dopraví za příjemných 6 500 korun. Pokud vám nevadí let s přestupem, můžete využít jako odletové letiště to v Oslu - let z Osla na Island totiž stojí něco málo přes 4 000 Kč. Do Osla vás za pár set dopraví tam a zpět např. Wizz Air.  

Island Express přidává nové trasy do USA

30. 08. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Nízkonákladový dopravce Iceland Express přidává tři nové trasy přes oceán z londýnského Gatwicku. Nově bude létat Island Express na Floridu do města Orlando. Letenka se bude pohybovat od cca. 6 500,- Kč/jeden směr/jedna osoba. Od 10. června 2011 pak přidává linku do Chicaga. Cena bude zhruba stejná, opět okolo 6 500,- Kč/jeden směr/jedna osoba. Poslední novou destinací bude Boston. Cena je opět podobná.

Iceland Express: Levné letenky do New Yorku jen za 8 463 Kč

20. 08. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

Specialista na levné letenky do New Yorku, společnost Iceland Express, přišla s další skvělou nabídkou na letiště Newark. Zpáteční letnky třeba z londýnského letiště Gatwick sem pořídíte již za 280 liber, tedy v přepočtu za 8 463 Kč. Za tuto báječnou cenu můžete letět třeba 16. září tam a 27. září zpět.

1


Téma: Letenky Iceland Express

Aktuálně zde naleznete 3 články na téma Letenky Iceland Express.

Sponzorované odkazy


Letenky do Švédska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.