Letenky Jet2

Online rezervace letenek:

Akční letenky aerolinek Volotea a Jet2

16. 07. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Hledáte-li akční nabídky, které platí pro letiště Praha, mohou posloužit například letecké společnosti Volotea a Jet2. Jejich provozované linky spojují Českou republiku s Francií resp. Velkou Británií. Š

Letenky z Prahy do Británie a nová linka aerolinky Jet2

04. 04. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Britská nízkonákladová aerolinka Jet2 sice nabízí akční letenky spíše sporadicky, nicméně je lze na webu často rezervovat poměrně levně také z našeho hlavního města. Přímé lety jsou směrovány na Britské ostrovy a to do Edinburghu, Leedsu, Newcastlu, Manchesteru a nově také do East Midlands.

Levné letenky do britských měst od aerolinky Jet2

25. 02. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Pokud plánujete v blízké době návštěvu Velké Británie mohl by se vám hodit tip na celkem výhodné letenky od letecké společnosti Jet2. Mimo jiné provozuje tento přepravce také lety z letiště Praha, odkud létá přímo do Edinburghu, Newcastlu, Manchesteru a Leedsu.

Levnější letenky: Manchester a Newcastle od 1194 Kč

01. 11. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Jedinou možností, jak se letecky dostat z Prahy do anglických měst jako jsou například Manchester či Newcastle, je letecká společnost Jet2. Na výjimečné akce je sice aerolinka skoupá, ale v rezervačním systému můžete snadno najít nejlevnější letenky v měsíčních přehledech. Jednosměrně nyní od 1194 Kč.

Jet2 akce: z Prahy do Anglie od 940 Kč!

11. 07. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Hned do čtyř měst na Britských ostrovech můžete vyrazit z Prahy prostřednictvím britské nízkonákladové aerolinky Jet2, která právě nabízí akční letenky především na podzimní měsíce. Nejlevněji můžete rezervovat jednosměrné lety od 940 Kč.

Jet2: levné letenky z Prahy do Anglie

19. 03. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Britská nízkonákladová aerolinka Jet2 nabízí svým zákazníkům pravidelné lety z Prahy do čtyř měst na Britských ostrovech a nejlevnější jednosměrné letenky jsou k mání od 1058 Kč včetně poplatků. Obdivovatelé galerií a muzeí mohou například rezervovat cestu na lince Praha – Manchester (MAN), která se vyplatí třeba v měsíci květnu.

1


Téma: Letenky Jet2

Aktuálně zde naleznete 6 článků na téma Letenky Jet2.

Sponzorované odkazy