Letenky na Madeiru

Online rezervace letenek:

Praha – Funchal za 7 803 Kč

27. 02. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Český dopravce Smartwings nabízí dubnové zpáteční letenky na portugalskou Madeiru. V ceně zpátečních letenek je zahrnut převoz malého zavazadla 56 × 45 × 25 cm, 5 kg. Další informace a rezervace na webu www.smartwings.com, nebo Skypicker.com.

Letenky na Madeiru co nejlevněji

21. 08. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

V případě, že plánujete cestu na krásný ostrov Madeira, a chcete se na ostrov dopravit co nejlevněji, zkuste letět přes portugalský Lisabon. Navíc cestu můžete obohatit právě o návštěvu hlavního města Portugalska. Určitě stojí za vaší pozornost. Celkem za let na Madeiru a zpět zaplatíte necelých 4 000 korun.

Levné letenky na Madeiru, Island či do Bangkoku

09. 01. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Kam se vydat na jaře? Co takhle zkusit Madeiru, ještě dokud EasyJet nabízí slevu 38% na své letenky? Právě Madeira je díky tomu o něco dostupnější i když odlet je z Londýna. Levněji lze letět také například na Island, nebo do Thajska či belgického Brusselu.

Madeira co nejlevněji

06. 11. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Věčně jarní ostrov Madeira je určitě skvělou destinací pro případný "zimní výlet". Hledali jsme nejlevnější letenky a levné ubytování na tomto skvělém místě na Zemi. K těm nejlevnějším způsobům, jak se dopravit na Madeiru, je vycestovat do Londýna a odtud pokračovat přímo na Madeiru.

Na Madeiru o 1250 Kč levněji s Lauda Air

25. 10. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Pokud jste někdy přemýšleli o návštěvě sympatického portugalského ostrova Madeira, též nazývaného “zelený ráj“, “Ostrov květin“ či „perla Atlantiku“, a zároveň je pro vás výhodné cestování z letiště Vídeň Schwechat, máte nyní jedinečnou příležitost.

Nejlevnější letenky do Moskvy, Petrohradu nebo na Madeiru

25. 08. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Ceny letenek a apartmánu jsou za dvě osoby. Air Berlin nabízí zlevněné letenky například do Moskvy, Petrohradu anebo na Madeiru. Mezi další zajímavé destinace v podání Air Berlin patří Kodaň a Nice.

1


Téma: Letenky na Madeiru

Aktuálně zde naleznete 6 článků na téma Letenky na Madeiru.

Sponzorované odkazy