Letenky na Rhodos

Online rezervace letenek:

Letenky na Rhodos z Dusseldorfu pod 900 Kč

20. 05. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Letecká společnost Ryanair známá nízkými ceny letenek nabízí zpáteční lety na trase Dusseldorf – Rhodos za částku menší než 900 Kč. V ceně letenek je zahrnuta přeprava 2 příručních zavazadel.

Reklama:
Hledáte levné letenky na Rhodos? Vybírejte pohodlně online!

Letenky na řecký ostrov Rhodos z Vídně za 1 825 Kč

29. 04. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Naplánujete si návštěvu řeckých ostrovů na rozhraní května a června s aerolinkou Tuifly. Cestu tam i zpět na trase Vídeň – Rhodos dlouhou kolem dvou a půl hodiny strávíte v letounu typu Boeing 737 – 800. V ceně letenek je zahrnuta přeprava 1 příručního zavazadla.

Vídeň – Rhodos za 1 550 Kč

13. 04. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Vídeňské letiště Schwechat není zas tak daleko od českých hranic a určitě stojí za zváženou využítí nabídky levných letu na řecký ostrov Rhodos v termínech květen až červen 2016. Zpáteční letenky rezervujte na webu Tuifly.com. 

Vídeň – Rhodos za 1 550 Kč

13. 04. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Vídeňské letiště Schwechat není zas tak daleko od českých hranic a určitě stojí za zváženou využít nabídky levných letu na řecký ostrov Rhodos v termínech květen až červen 2016. Zpáteční letenky rezervujte na webu Tuifly.com. 

Řecký ostrov Rhodos v srpnu – zpáteční letenky za 2.735 Kč

28. 07. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Pokud jste si ještě stále nerozmysleli letošní dovolenou a chtěli byste ji strávit na nějakém krásném místě u moře, dnešní nabídka by vám mohla rozhodování usnadnit. V několika termínech na konci srpna totiž spadly ceny letenek z německého Berlína na řecký ostrov Rhodos pod 3.000 Kč za zpáteční let (při cestě zpět s přestupem v Oslo).

Smart Wings: nové letenky na Rhodos

11. 04. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Nízkonákladová letecká společnost Smart Wings představila v uplynulých dnech novou linku z hlavního města Slovenska. Na trase Bratislava – Rhodos bude aerolinka v období 11. červen – 14. září 2011 přepravovat své cestující každou třetí středu a od 22. června do 3. září každou třetí sobotu.

Krátce: SmartWings - nové linky z Ostravy či Brna

14. 02. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

SmartWings nabízí nové lety z Brna a Ostravy na Rhodos, Kos,  Korfu, do Heraklionu a Burgasu. Cena zpáteční letenky například z Ostravy do Heraklionu je přibližně 6 000 korun. Poněkud starší informací  je, že od února 2011 Smartwings rozšířil své lety z Prahy do Dubaje. K již zavedené lince ve středu přibyla od 13. února linka operující v pátek a v neděli.

Smart Wings letenky: řecké léto 2011 již v prodeji

29. 11. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Český nízkonákladový přepravce Smart Wings spustil prodej letenek na léto 2011. Konkrétní se jedná o letenky do Řecka a to do následujících destinací: letenky na Korfu, letenky do Chanie, Heraklionu, na Rhodos, do Soluně, Zakynthosu a letenky na Kos. Letní řád pro letenky do Řecka zobrazuje následující tabulka.

Levné letenky: New York, Rhodos, Dubaj

24. 11. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Levné letenky jsou opět tématem našeho článku. Našli jsme levné letenky do New Yorku, cena za zpáteční letenku je pod 9tis. korun, vč. tax. Levně doletíte i na Rhodos a to z Říma. Cena dvou zpátečních letenek nepřekročí 800 korun. Ubytování za dvě osoby/noc stojí od 531 korun. Z Barcelony se naopak dopravíte levně na Kanárské ostrovy. Z Prahy nás zaujala letenka do Dubaje, kde jsme našli také poměrně levný jednohvězdičkový hotel.

Nejlevnější akční letenky: Milan, Amsterdam, Rhodos

24. 09. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Po nějaké době vám přinášíme další nejlevnější akční letenky, tentokrát společnosti Ryanair a EasyJet. Ryanair nabízí letenky od 130,- Kč, EasyJet pak od 479,- Kč, resp. 361 Kč. Ceny jsou vč. tax. V ceně jsou příruční zavazadla. Počítejte pouze s případným poplatkem za platbu, cca. 5 €. Nejlevnější letenky jsou do Milana (z Brna), Bari, Bologně atd. Levné letenky najdete i do Amsterdamu, Paříže, Maroka, na Rhodos či Korsiku.

1 2


Téma: Letenky na Rhodos

Aktuálně zde naleznete 13 článků na téma Letenky na Rhodos.

Sponzorované odkazy


Letenky do Řecka

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.