Letenky Volotea

Online rezervace letenek:

Akční letenky aerolinek Volotea a Jet2

16. 07. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Hledáte-li akční nabídky, které platí pro letiště Praha, mohou posloužit například letecké společnosti Volotea a Jet2. Jejich provozované linky spojují Českou republiku s Francií resp. Velkou Británií. Š

Levné letenky do Nantes a Nice od 2060 Kč!

11. 06. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Na některých vybraných linkách mohou nyní cestovat klienti leteckých společností Austrian Airlines či Volotea za poměrně přijatelné ceny. Nabízí se kupříkladu odlety z Prahy a Vídně do Francie a Itálie. Právě Volotea provozuje pouze jediné přímé spojení z České republiky, jedná se o linku Praha – Nantes.

Volotea a Air France: letenky do Nantes a Marseille od 2063 Kč!

14. 05. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Levné letenky z Prahy do Francie jsou nyní dostupné prostřednictvím aerolinek Air France a Volotea a nejlevněji je u nich pořídíte od 2063 Kč. Za tuto částku je možné rezervovat zpáteční lety na lince Praha – Nantes například v měsících červenec a srpen. Termínů není v rezervačním systému mnoho, proto se otálení příliš nevyplatí.

Levné letenky: Nantes od 1 560 korun

15. 04. 2013     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Velmi levné letenky nás dnes zavedou například do francouzského Nantes. Toto město postavené na řece Loiře a ležící pár desítek kilometrů od Atlantiku je nyní k mání za 1 560 korun. Let je z tam a zpět, odlet z Prahy. Další akční letenka vede např. na slunnou Sicílii. Ze slovenské metropole zaplatíte za zpáteční let něco málo přes tisíc korun. A novinkou v našich akčních letenkách je let z Ostravy do Londýna. Cena za zpáteční letenku je také zhruba tisíc korun.

Letenky do Nantes a Florencie od 1545 Kč!

28. 03. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Na poměrně zajímavou nabídku letenek můžete nyní narazit na webu leteckých společností Volotea a Austrian Airlines, které lákají na zpáteční cesty od 1545 Kč. Podívat se takto můžete například do Francie či Itálie, kam aerolinky létají z Prahy resp. z Vídně.

Akční letenky: západ Francie a Provence od 1540 Kč!

29. 01. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Dnešní nabídka se týká dvou francouzských měst, do kterých se můžete dostat prostřednictvím leteckých společností Volotea a Air France z Prahy. Nejlevnější jednosměrné letenky lze nyní obstarat od 770 Kč u prvně jmenovaného přepravce.

Letenky do Francie a Itálie v létě od 950 Kč!

17. 01. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Pokud plánujete své cesty celkem s předstihem, mohl by se vám líbit tip na letenky do Francie a Itálie od leteckých společností Volotea a Air One, které prozatím létají z Prahy do čtyř destinací.

Letenky z Prahy do Francie již od 466 Kč!

19. 09. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Dnes zde pro vás máme opět tipy na letenky za zajímavé ceny a vybrat si můžete hned ze tří leteckých společností. Cena v titulku se bohužel týká pouze jednosměrných palubních lístků, které nabízí aerolinka Volotea za velmi omezených podmínek!

1


Téma: Letenky Volotea

Aktuálně zde naleznete 8 článků na téma Letenky Volotea.

Sponzorované odkazy