Letenky z Bratislavy

Online rezervace letenek:

Letenka do Říma za 1 000 korun

21. 03. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Máme pro vás levnou letenku do Říma. Let je sice s přestupem, ale můžete tak ušetřit poměrně dost peněz. Zpáteční letenka stojí od 1 000 korun, vč. tax. V ceně je příruční zavazadlo. Odlet je z Bratislavy, přes Milano do Říma. Nazpátek se vydejte z Říma, přes Milano do Brna. Cena za tento let je 1002 korun.

Levné letenky do Paříže: S odletem z Bratislavy jen za 513 Kč

23. 12. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

S nabídkou levných letenek do Paříže s odletem z Bratislavy přišla společnost Ryanair, když ceny těch nejlevnějších začínají již na 513 Kč. Za tuto cenu můžete letět např. 1. února 2012 tam a 6. února 2012 zpět. Letenky doporučujeme objednávat co nejrychleji na webu Ryanair.com, k platbě použijte kartu MasterCard Prepaid Debit.

Ryanair: levné letenky z Bratislavy od 154 Kč

14. 11. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Zákazníci nízkonákladové letecké společnosti Ryanair mají až do 17. listopadu 2011 možnost rezervovat cenově velmi zajímavé letenky do několika evropských destinací. Nejlevnější jednosměrný let ve stanoveném cestovním období 1. prosinec – 31. leden 2012 vychází na příjemných 154 Kč (€6) včetně poplatků.

Zimní dovolená u moře: letenky na Kanáry za 2 156 Kč

31. 10. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Irský dopravce Ryanair dnes nabízí na trase Bratislava - Gran Canaria v měsíci lednu slevu až 20% na vybrané letenky. Díky tomu je možné nakoupit zpáteční letenku za něco málo přes 2 000 korun. Níže uvádíme jeden z možných termínů letu - na Kanárských ostrovech budete moci strávit až 10 dnů. Levné ubytování najdete v této části webu radicestujeme.  

Levné letenky do Tampere: Z Bratislavy do Finska jen za 2 888 Kč

06. 10. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

Levné letenky do finského Tampere nyní pořídíte z Bratislavy s Ryanairem, zaplatíte za ně jen 2 888 Kč. Za tuto parádní cenu můžete letět tehdy, objednáte-li si na stránkách Ryanair.com letenky dle následujícího itineráře.

Levné letenky z Prahy, Brna a Bratislavy

01. 10. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Levné akční letenky hledejte do měst jako Milan, Bologna, Řím, Brusel apod. Velmi levná letenka je z Madridu na Kanárské ostrovy, konkrétně na ostrov Fuerteventura. Letenka za dvě osoby tam i zpět stojí cca. 1 224,- Kč. Našli jsme také levné ubytování, na tomto ostrově. Za 14 dní pobytu zaplatíte  něco málo přes 7 tis. korun. za dvoulůžkový pokoj. Více informací hledejte v tabulce níže. Druhou tabulku s levnými letenkami tvoří nabídka EasyJetu. Ten nabízí levné letenky  z Prahy např. do Amsterdamu nebo Paříže.

Ryanair letenky od €5

01. 10. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Ryanair dnes ráno spouští novou akci na letenky. Neváhejte a rychle mrkněte na tuto akční nabídku, protože ty nejlevnější letenky jsou vždy rozebrány během několika málo hodin. Akční letenky do různých destinací jsou dostupné pro odlety z Letiště Praha, Letiště Bratislava a Letiště Brno. Cena letenek začíná na částce 130 Kč (€5) za jednu cestu.

Akční letenky a levné ubytování: Sicílie, Kanárské ostrovy, Kos

09. 09. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Nejlevnější akční letenky tentokrát najdete na trasách do Milana, ale také na Sicílii či na Kanárské ostrovy. Z Bratislavy do Trapani Ryanair dopraví  dvě osoby už za 612,- Kč. Na Kanárské ostrovy pak za cenu 1 887,- korun. Více letů a cen najdete v tabulce níže. V tabulce také najdete velmi levné ubytování na Kanárech a ostrovu Kos.

Nejlevnější akční letenky od Ryanair jsou od 130 korun

03. 09. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Ryanair nabízí nejlevnější akční letenky od 130,- Kč / 5 €. Z Česka za tuto cenu poletíte pouze z Prahy do Stockholmu, aspoň podle Ryanairu. My jsme za tuto cenu letenku do Stockholmu nenašli. Ze slovenské Bratislavy lze letět levně např.  do Bari, Bruselu, Pisy apod. Odlety z Brna zůstávají poměrně "drahé". Velmi levné letenky jsou například do Londýna - dvě osoby zaplatí cca. 529,- Kč. Ubytování pak stojí něco málo přes 1 000 korun za noc a dvě osoby. Levné ubytování lze najít i v Barceloně.

Akční letenky a levné ubytování: Bologna, Madrid, Barcelona

13. 07. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Nejzajímavější akční letenky najdete především na trasách z Bratislavy, Prahu Ryanair pomalu opouští. Wizzair pro změnu neplánuje žádnou výraznou expanzi v Praze, spíše naopak. V zimě čeká Prahu rušení některých linek společnosti Wizzair. Trasa Bratislava-Bologna stojí pouhých 612,- Kč za dvě osoby, směr tam i zpět. Zajímavá je i trasa Bratislava-Barcelona - cena 1 607,- Kč a také Praha-Madrid - cena 2 968,- Kč! Při hledání akčních letenek jsme se zaměřili na termíny v období víkendu a svátku v měsících září a říjen. Vždy uvádíme cenu za dvě osoby, oba směry, včetně tax. Je nutné pouze přičíst případný poplatek za platbu.

1 2


Téma: Letenky z Bratislavy

Aktuálně zde naleznete 11 článků na téma Letenky z Bratislavy.

Sponzorované odkazy


Letenky do Gibraltaru

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.