Letenky z Milána

Online rezervace letenek:

Superlevné letenky do Miami s odletem z Milána jen za 5 887 Kč včetně všech poplatků!

16. 01. 2012     Letenky levně     Trvalý odkaz

Letenky z Milána do Miami za neuvěřitelných 5 887 Kč nyní nabízí společnost Alitalia! Za tuto parádní cenu můžete letět třeba 8. února tam a 15. února zpět. Letenky si v případě zájmu můžete objednávat zde.

Reklama:
Hledáte levné letenky do Milána? Vybírejte pohodlně online!

Letenky do New Yorku pod 6 tisíc

13. 01. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Letenky do New Yorku jsou nyní za neuvěřitelnou cenu - 5 845 korun! Jde o zpáteční letenku vč. tax! Akční letenka do USA za tak nízkou cenu, to se opravdu každý den nevidí. Navíc je k dispozici nejen New York, ale také prosluněné Miami. Termínů je k dispozici několik. Vypisujeme pouze část z nich. Odlet je z italského Milana.

Letenky do New Yorku pod 6 tisíc

13. 01. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Letenky do New Yorku jsou nyní za neuvěřitelnou cenu - 5 845 korun! Jde o zpáteční letenku vč. tax! Akční letenka do USA za tak nízkou cenu, to se opravdu každý den nevidí. Navíc je k dispozici nejen New York, ale také prosluněné Miami. Termínů je k dispozici několik. Vypisujeme pouze část z nich. Odlet je z italského Milana. Aktuálně: k dispozici jsou také levné letenky do Toronta a Bostonu, opět okolo 6 tisíc za zpáteční let, více informací najdete v tomto článku.

Levné letenky do Bostonu: S odletem z Milána jen za 6 093 Kč

12. 01. 2012     Letenky levně     Trvalý odkaz

S nabídkou levných letenek do amerického Bostonu přišla společnost Alitalia. Zpáteční letenky s odletem z Milána nyní pořídíte jen za 6 093 Kč. Počet dostupných letů za tuto cenu je omezen, letět tam můžete třeba 3. března, zpátky pak například 12. března. Letenky si v případě zájmu můžete objednat zde.

1


Téma: Letenky z Milána

Aktuálně zde naleznete 4 články na téma Letenky z Milána.

Sponzorované odkazy