Letenky z Prahy

Online rezervace letenek:

Akční letenky z Prahy a Brna od aerolinky WizzAir

30. 04. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Lákavé tipy na levné letenky z České republiky hned do pěti evropských států prezentuje na svém webu letecká společnost WizzAir. Španělsko, Nizozemsko, Velká Británie, Itálie či Bulharsko jsou nyní k dispozici od 237 Kč, které zaplatíte za přímý let v jednom směru.

Výprodej letenek od cestovního agenta Pelikán

14. 02. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

A je zde další z mnoha akčních nabídek spojených právě s dnešním svátkem. Na webu cestovního agenta Pelikán jsou nyní k dispozici zvýhodněné letenky do několika vybraných destinací, které je však třeba rezervovat nejpozději do dnešní půlnoci. V nabídce jsou zpáteční palubní lístky z letiště Praha Ruzyně i kombinované letenky s návratem do Vídně.

Alitalia: Letenky z Prahy do Pekingu jen za 9 817 Kč

01. 11. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

S další skvělou promoakcí na levné letenky přišla společnost Alitalia, nyní nabízí zpáteční letenky z Prahy do Pekingu jen za 9 817 Kč. Dostupných termínů je navíc celá řada, letět tak můžete třeba 3. května 2012 tam a 13. května 2012 zpět. Pokud byste se rádi do Číny vydali, můžete si letenky objednat ihned online.

Alitalia: Levné letenky z Prahy do Tokia jen za 10 609 Kč

28. 10. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

S akční nabídkou levných letenek do Tokia přišla společnost Alitalia. Zpáteční letenky s odletem z Prahy nabízí jen za 10 609 Kč. Za tuto parádní cenu můžete letět třeba 17. února 2012 tam a 23. února 2012 zpátky. Letenky objednávejte zde.

Pelikán: levné letenky na Island od 6484 Kč

18. 10. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Pokud znáte název cestovního agenta Pelikán, jistě víte o jeho široké nabídce letů do nejrůznějších destinací. Právě dnes přicházíme se zajímavou akcí, která cestovatele zavede na druhý největší ostrov v Evropě. Tímto pozoruhodným ostrovem je Island. Agent v současné době nabízí levné zpáteční letenky na lince Praha – Reykjavík (KEF) za cenu kolem 7000 Kč.

Opět levná letenka na Island

17. 10. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Opět vám přinášíme informaci o zlevněné letence na Island. Zatímco dříve byly odlety z Vídně či Stuttgartu, dnes jsme nalezli letenku z Prahy. Zpáteční let stojí 6 484 korun. Cena je vč. tax. Let je s přestupem v Düsseldorfu. Pokud vás zajímají i jiné akční letenky na jiných trasách, "checkujte" akční letenky na Radicestujeme zde.  

Levné letenky z Prahy, Brna a Bratislavy

01. 10. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Levné akční letenky hledejte do měst jako Milan, Bologna, Řím, Brusel apod. Velmi levná letenka je z Madridu na Kanárské ostrovy, konkrétně na ostrov Fuerteventura. Letenka za dvě osoby tam i zpět stojí cca. 1 224,- Kč. Našli jsme také levné ubytování, na tomto ostrově. Za 14 dní pobytu zaplatíte  něco málo přes 7 tis. korun. za dvoulůžkový pokoj. Více informací hledejte v tabulce níže. Druhou tabulku s levnými letenkami tvoří nabídka EasyJetu. Ten nabízí levné letenky  z Prahy např. do Amsterdamu nebo Paříže.

Ryanair letenky od €5

01. 10. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Ryanair dnes ráno spouští novou akci na letenky. Neváhejte a rychle mrkněte na tuto akční nabídku, protože ty nejlevnější letenky jsou vždy rozebrány během několika málo hodin. Akční letenky do různých destinací jsou dostupné pro odlety z Letiště Praha, Letiště Bratislava a Letiště Brno. Cena letenek začíná na částce 130 Kč (€5) za jednu cestu.

Nejlevnější letenky Wizzairu z Brna, Prahy a Katovic

29. 09. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

V článku najdete aktuální nejlevnější letenky Wizzairu z Prahy, Brna, Wroclavy a Katovic. Co takhle na předvánoční letecký výlet do Bruselu? Anebo strávit Vánoce v Oslu (levná letenka je v termínu 24. prosince-31. prosince)? Levné letenky jsou obzvláště z letišť Wroclav a Katovice. Ty nejlevnější letenky jsou již od 98,- korun!

EasyJet ruší linku Praha-Doncaster

13. 09. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

EasyJet ruší pravidelnou linku z Prahy do Doncasteru. Důvodem zrušení linky je úplný odchod společnosti EasyJet z letiště v Doncasteru. EasyJet poletí naposledy z Prahy do Doncasteru 20. prosince 2010.

1 2 3


Téma: Letenky z Prahy

Aktuálně zde naleznete 26 článků na téma Letenky z Prahy.

Sponzorované odkazy