Letiště Bratislava

Online rezervace letenek:

Nová základna Ryanairu bude v Bratislavě

14. 11. 2014     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Nízkonákladový dopravce Ryanair rozšíří počet svých základen na 71. Nová základna bude tentokrát v Bratislavě. V Bratislavě budou dvě letadla, plánuje se 16 tras. Aerolinka by ráda přepravila z/do Bratislavy až 1 mil. cestujících. Bude přidána nová trasa do Madridu, je ale možné, že se brzy objeví i nějaká další nová destinace.

ČSA: speciální nabídka letenek od 1181 Kč

18. 05. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Minulý týden jsme avizovali zveřejnění nového letového řádu a cen letenek z hlavního města Slovenska, se kterými nyní přichází letecká společnost ČSA. V druhé polovině měsíce června tedy začne aerolinka provozovat přímé linky mezi Bratislavou a vybranými evropskými městy.

Nové lety z Bratislavy s aerolinkou ČSA

13. 05. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Česká letecká společnost ČSA plánuje na červen otevření nové základny v Bratislavě, kde by měla bázovat jeden ze svých Boeingů 737-500. Podle posledních zpráv bude aerolinka nově vypravovat 24 přímých letů týdně do šesti evropských měst. V současné době je provozována pouze jediná přímá linka Praha – Bratislava.

Ryanair: Na Sicílii a zpět od 243 Kč

15. 03. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Nízkonákladová letecká společnost Ryanair přichází se svou pravidelnou úterní nabídkou akčních letenek, které můžete rezervovat až do 17. března. Období pro cestování je stanoveno od 4. dubna do 31. května. Dnes uvádíme několik vybraných letů ze slovenského hlavního města Bratislavy.

Smart Wings: Nová linka Bratislava – Tel Aviv

02. 03. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Česká nízkonákladová aerolinka Smart Wings zveřejnila v novinkách na svých webových stránkách, že požádala o možnost provozování pravidelné linky Bratislava – Tel Aviv. Nové letenky budou dostupné od 6. června 2011 a budou provozovány 1 x týdně každé pondělí. Nové lety ocení zejména naši slovenští sousedé a taktéž obyvatelé měst Ostrava či Brno.

Ryanair: letenky od 197 Kč

07. 01. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Irský přepravce Ryanair dnes spouští novou akci na letenky. Tentokrát můžete ukojit své cestovatelské vášně koupí levné letenky do Londýna od pouhých 439 Kč či letenky do Milána od 197 Kč při odletu z Letiště Brno (BRQ). Pokud můžete odletět i z Bratislavy, potěšte se například výletem na Kanárské ostrovy.

Bratislavské letiště odbavilo v roce 2010 1.6 mil. lidí

31. 12. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

V listopadu odbavilo bratislavské letiště téměř 100 tis. cestujících a od začátku roku 2010 to pak bylo celkem 1 582 211 cestujících. Největším dopravcem se stala společnost Ryanair – a není divu, díky dostatečnému množství leteckých tras a velmi zajímavým cenám. Nejčastěji volenou trasou byla trasa Bratislava-Londýn společnosti Ryanair.

Levné letenky do Stockholmu: Z Bratislavy jen za 352 Kč!

16. 12. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

S další z řady akcí na levné letenky přišel nízkonákladový Ryanair - zpáteční letenky z Bratislavy do Stockholmu (letiště Skavsta) tak pořídíte za pouhých 352 Kč! Stačí jen platit kartou Mastercard PrePaid a letět v termínu od úterý 25. ledna do soboty 29. ledna. Letenky si v případě zájmu můžete objednat na webu Ryanair.com.

Ryanair: nové letenky na Kanárské ostrovy

02. 12. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

TIP: Letenky Bratislava – Gran Canaria (LPA) 28. 3. – 04. 04. 2011 2545 Kč!!!! (tam i zpět, včetně daní a poplatků za check-in i kreditní kartu) Nízkonákladová irská aerolinka Ryanair včera na svých internetových stránkách uvedla, že pro léto 2011 otevírá tři nové základny na Kanárských ostrovech.

Ryanair letenky: dneska z Brna od 469 Kč

12. 11. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Ryanair dnes vyhlásil novou akci na letenky. Využít této nabídky a sehnat si své akční letenky skrz naskrz Evropou můžete opravdu levně a to pro odlety z Letiště Brno či Letiště Bratislava. Nabídka na letenky se vtahuje pro cestovní období od začátku ledna do konce února 2011.

1 2


Téma: Letiště Bratislava

Aktuálně zde naleznete 20 článků na téma Letiště Bratislava.

Sponzorované odkazy


Letenky na Slovensko

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.