Letiště Brno Tuřany

Online rezervace letenek:

Letiště Brno Tuřany přivítá papeže Benedikta XVI.

16. 09. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letiště Brno Tuřany přivítá 27. září 2009 papeže Benedikta XVI., který tam odslouží mši. Letiště provádí velké přípravy již teď – cestující určitě nepřehlédnou obří baldachýn vysoký 12 metrů. ČTK uvedla, že celá konstrukce váží 17 tun a měla by odolat poryvům větru o síle až 100 km/hod.

Doprava a parkování u letiště Brno Tuřany

05. 08. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Jak se dostat na a z letiště, či kde zaparkovat a za kolik je velmi častou otázkou pro každého, kdo se chystá letět. Jak to funguje na letišti Brno Tuřany? Na letiště Brno Tuřany se můžete dostat trojím způsobem: autem, autobusem městské hromadné dopravy a taxíkem.

Z letiště Brno Tuřany se dá letět již do 33 destinací

10. 06. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letiště Brno Tuřany nabízí již 33 destinací, které zajišťuje celá řada leteckých společností. Mezi nejvíce vyhledávané patří zejména lety do letních destinací - například pravidelné linky Brno - Larnaka či Brno - Heraklion. Velmi oblíbená je taky trasa Brno - Londýn, která je k dispozici během celého roku.

Letiště Brno Tuřany má méně cestujících

07. 04. 2009     Letenkář.cz     Trvalý odkaz

Brněnské letiště v Tuřanech odbavilo v únoru 15 600 cestujících, což je o 16 procent méně než za stejné období vloni. Za poklesem není podle ředitele Tomáše Plačka krize, ale absence zrušené linky do španělské Gerony, kterou loni v únoru cestovalo čtyři tisíce lidí. Dočkáme se její obnovy?

Letiště Brno Tuřany odbavilo již půl milionu cestujících

09. 01. 2009     Letenkář.cz     Trvalý odkaz

Mezinárodní letiště v Brně Tuřanech letos odbavilo již přes půl milionu cestujících, což je nejvíce za jeho 50 letou historii. Pro srovnání, Praha Ruzyně by měla letos překročit hranici 13 milionů cestujících a ostravské letiště Leoše Janáčka v Mošnově zhruba 332 tisic. O největší podíl z půl milionu cestujících se postaral let Brno – Londýn a turistické chartery.

1


Téma: Letiště Brno Tuřany

Aktuálně zde naleznete 5 článků na téma Letiště Brno Tuřany.

Sponzorované odkazy

Související témata: