Letiště Gatwick

Online rezervace letenek:

Norwegian spojí Londýn s Las Vegas

01. 11. 2016     Aerolinie.info     Trvalý odkaz

Nová přímá linka z londýnského letiště Gatwick (LGW) je v provozu od listopadu 2016. Obsluhovat ji bude Boeing 787 Dreamliner.

Nejlevnější letenky na Kubu

04. 09. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Máte pocit, že vydat se na Kubu by byl dobrý nápad? Obhlídnout tamní poměry, pokochat se překrásnou přírodou? Kuba bývá označována jako perla Karibiku. V aktuální nabídce společnosti Thomson.co.uk jsou levné letenky do Varadera. Odlet je z londýnského letiště Gatwick. A cena letenek pro dvě osoby?

EasyJet spouští novou linku do Göteborgu

10. 06. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

EasyJet rozšiřuje své aktivity ve Švédsku. EasyJet bude létat z londýnského letiště Gatwick do švédského Göteborgu. Cena jedné letenky stojí zhruba 27,99 liber. Jde o vůbec první přímou linku tohoto low-cost dopravce na trase Británie-Švédsko. Navíc EasyJet slibuje, že v brzké době oznámí další nové destinace, do kterých budou letadla EasyJetu létat.

Léto 2010: Zpáteční letenky do New Yorku jen za 8 630 Kč!

27. 05. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

Islandské aerolinky Iceland Express přišly s báječnou nabídkou na letošní léto, kdy nabízejí zpáteční letenky z letiště Londýn Gatwick na letiště Newark poblíž New York City za pouhých 8 630 Kč. Letět za tuto báječnou cenu můžete třeba v termínu od 1. června do 7. června.

BAA přijde o londýnská letiště Gatwick a Stansted

23. 03. 2009     Letenkář.cz     Trvalý odkaz

Britská správá letišť (BAA) musí prodat londýnská letiště Gatwick a Stansted a jedno ze dvou velkých letišť ve Skotsku. Rozhodl o tom antimonopolní úřad, majitel prý brání konkurenci a poškozuje cestující i aerolinie. Ty si už na postavení BAA stěžovaly. Letiště v Aberdeenu a Southamptonu si španělský majitel BAA – firma Ferrovial – může ponechat.

Na londýnských letištích Gatwick a Stansted bude stávka

19. 08. 2008     Letenkář.cz     Trvalý odkaz

Cestující na londýnských letištích Gatwick a Stansted čekají 25. a 29. srpna zpoždění a komplikace. Protest na nejrušnějších britských letištích pro charterové a nízkonákladové lety tak ztíží cestu více než 400 tisícům lidí.

1


Téma: Letiště Gatwick

Aktuálně zde naleznete 6 článků na téma Letiště Gatwick.

Sponzorované odkazy