Letiště Heathrow

Online rezervace letenek:

Plánovaná linka Airtrack z Heathrow zrušena

12. 04. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Plánované železniční spojení hlavního londýnského letiště Heathrow s jihozápadním Londýnem bylo zrušeno. Důvodem jsou peníze. BAA není schopná, nebo nechce, financovat tak nákladný projekt bez státní či jiné dotace. Propojení letiště se stanicemi Reading, Guildford a London Waterloo mělo údajně stát až 2 mld. korun.

Heathrow očekává přes 70 mil cestujících

16. 12. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Londýnské letiště Heathrow očekává, že během příštího roku využije jeho služeb přes 70 miliónů cestujících. Společnost BAA oznámila, že očekává v příštím roce 3,7% nárůst v osobní přepravě. Mety 70 mil. cestujících za rok letiště Heathrow ještě nikdy nedosáhlo. Proto půjde zřejmě o historický mezník tohoto letiště. V příštím roce se také předpokládá vyšší zisk letiště - zisk by měl přesáhnout 1 mld. liber, to je přibližně 30 mld. korun. V letošním roce by zisk 1 mld. neměl překročit, podle aktuálních zpráv by zisk měl činit 972 mil. liber.

Poptávka po letenkách roste. Poroste i cena

12. 08. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Letecký průmysl se pomalu dostává z recese. Dokládá to i jeden zajímavý statistický údaj - letiště Heathrow hlásí, že měsíc červenec byl nejrušnějším měsícem v historii tohoto letiště. Oživení pomalu hlásí většina letecký společností. Rostoucí poptávka posílá do vzdušného prostoru opět letadla, která v době krize spíše parkovala na letištích. A když poptávka roste, mají z toho aerolinky a letiště radost. Trochu méně radosti ovšem mají cestující. Při rostoucí poptávce totiž letecké společnosti nemusí až tak moc srážet své ceny dolů.

Air France levné letenky do Kanady: Toronto a Montreal již od 10 542 Kč

19. 02. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

Se zajímavou akcí na letenky do Kanady přišly tento týden aerolinky Air France. Zpáteční letenky z londýnského Heathrow do Montrealu si lze koupit již za 10 542 Kč. Příkladem může být výlet mezi 1. 4. a 7. 4. V nabídce jsou i lety do Toronta, rovněž s odletem z letiště Heathrow.

Qantas: Z Londýna Heathrow do Hong Kongu za 12 303 Kč

05. 01. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

Dnešní tip na letenky se bude týkat společnosti, se kterou se evropští turisté nejspíše ještě nesetkali - australské Qantas. Ta totiž nabízí zpáteční letenky z londýnského letiště Heathrow do Hong Kongu za dnes již přijatelných 12 303 Kč. Letenky můžete objednávat na stránkách Qantas.com, přičemž jako datum odletu zadejte 6. března a datum návratu 11. března.

Swiss: Indická Bombaj z Londýna jen za 9 716 Kč!

04. 11. 2009     Letenky levně     Trvalý odkaz

Se zajímavou nabídkou s odletem z londýnského letiště Heathrow přišly tentokrát aerolinky Swiss. Za konečnou cenu 9 716 Kč se můžete proletět až do indické Bombaje a zpět s tím, že absolvujete přestup na letišti v Curychu. Nabídka je platná až do 30. listopadu 2009, přičemž cestu je nutné absolvovat do 27. března 2010.

1


Téma: Letiště Heathrow

Aktuálně zde naleznete 6 článků na téma Letiště Heathrow.

Sponzorované odkazy


Letenky do Hong Kongu

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.