Letiště Praha Ruzyně

Online rezervace letenek:

Letiště Praha Ruzyně se zřejmě privatizovat nebude

01. 10. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

O prodeji letiště Praha Ruzyně se uvažovalo od roku 2002 do včerejška, kdy Poslaneckou sněmovnou prošel návrh na zákaz privatizace státem vlastněné společnosti Letiště Praha. Toto rozhodnutí ovšem neznamená definitivní konec snah o privatizaci. Zákon nyní postoupí do Senátu ČR, který jej může Poslanecké sněmovně vrátit.

easyJet operuje i přes zimu 5 linek z Prahy

22. 09. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Nízkonákladová letecká společnost easyJet nabídne během zimní sezóny celkem 5 tras z České republiky z letiště Praha Ruzyně. Čtyři z pěti tras míří do Anglie – v nabídce jsou lety Praha – Londýn (Gatwick i Stansted), Praha – Bristol a Praha – East Midlands.

Letiště Praha: větší spolupráce s Policií ČR

01. 09. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Představitelé letiště Praha Ruzyně, ministerstva vnitra a cizinecké policie dnes podepsali smlouvy o společných opatřeních pro zajištění bezpečnosti civilní letecké dopravy. Ve smlouvě je upraven zejména obsah a rozsah vzájemné spolupráce (využívání kamerového systému, který provozuje Letiště Praha ve veřejných i neveřejných prostorách mezinárodního letiště).

Letiště Praha Ruzyně dnes spustilo provoz Free wifi

17. 08. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letiště Praha Ruzyně dnes zahájilo oficiální provoz bezplatného bezdrátového připojení na internet ne všech prostorách Terminálu 1, Terminálu 2 a ve spojovacím objektu. Je teprve šestým evropským mezinárodním letištěm, které tuto službu zdarma poskytuje. Dosud se šlo na letišti Praha připojit pouze přes placené služby T-Mobile HotSpot, nebo zdarma ve VIP saloncích.

Austrian: sleva na letenky do zajímavých destinací

11. 08. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letecká společnost Austrian Airlines nabízí až do 31. srpna 2009 levné letenky do zajímavých destinací v severní Americe, Asii a na blízkém východě. Letět je možné buď přímo z letiště Vídeň Schwechat, nebo přestupně z letiště Praha Ruzyně, a to až do června příštího roku.

Každý třetí cestující využívá na Letišti Praha služeb taxi

07. 08. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letiště Praha Ruzyně zveřejnilo výsledky průzkumu agentury STEM MARK, které ukázaly, že téměř 30% všech cestujících využívá pro dopravu z nebo na Letiště Praha Ruzyně taxi služeb. Zájimávé je také zjištění, že taxi služeb na letišti vyžívá 69 % lidí cestujících pravidelnými leteckými linkami, zatímco v případě zákazníků nízkonákladových společností je to 21%.

Letiště Praha Ruzyně zavede WiFi zdarma

05. 08. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letiště Praha Ruzyně hodlá ve dvou terminálech (T1 a T2) zavést WiFi zdarma. Uvedly to financninoviny.cz. Přípravy na spuštění WiFi připojení probíhají v posledních dnech naplno, a dá se tak očekávat, že bude WiFi k dispozici během několika dnů.

Levné letenky se SmartWings od 1159 Kč

14. 07. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Nízkonákladová letecká společnost SmartWings nabízí levné letenky do mnoha oblíbených letních destinací. Aerolinka nabízí levné letenky z Prahy do Barcelony, Madridu, Malagy, na Malorku a do Valencie již od 1159 Kč.

WizzAir: akční nabídka letenek se slevou 20%

10. 07. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Nízkonákladová letecká společnost WizzAir spustila akci na levné letenky. Akční nabídka se slevou 20% platí do neděle 12. července 2009. Cesta musí být uskutečněna do 27. března 2010. Levné letenky lze zakoupit na všech trasách z a do Prahy.

Ryanair nabízí levné letenky: akční nabídka od 130 Kč

10. 07. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Nízkonákladová letecká společnost Ryanair spustila akci na levné letenky od 130Kč (€5). Akční nabídka platí do pondělí 13. července 2009 a letět je možné v období od pátku 17. července 2009 do soboty 27. března 2010. Akční letenky se nevztahují na svátky ani prázdniny.

1 2 3


Téma: Letiště Praha Ruzyně

Aktuálně zde naleznete 28 článků na téma Letiště Praha Ruzyně.

Sponzorované odkazy


Letenky do Rakouska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.