Letiště Praha

Online rezervace letenek:

Levné parkování u Letiště Praha Ruzyně

01. 06. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Pokud jste už také přemýšleli o tom, kde zaparkujete auto, až poletíte z Letiště Praha Ruzyně (PRG), máme pro vás řešení. Využít můžete služeb parkování Go parking, které se nachází nejblíže k letišti. Pokud vám navíc záleží i na bezpečnosti, Go parking zajišťuje ostrahu, pojištění i monitoring kamerami.

Soutěž o nejtiššího přepravce

28. 05. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Ano, čtete správně. Kromě soutěží typu "kdo vypije nejvíce piva" existují i takové soutěže, které vyhodnocují nejtiššího přepravce. Cílem celé akce je motivovat letecké společnosti, aby co nejméně zatěžovaly prostředí nadměrným hlukem.

Letište Praha je 15. nejlepší v Evropě

10. 05. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letiště Praha se v anketě "World Airport Awards" pro rok 2010 umístilo mezi 15 nejlepšími letišti v Evropě. Oproti předchozímu roku si tak polepšilo hned o dvě místa. Průzkum provádí britská společnost Skytrax, každoročně v něm přitom hlasují milióny cestujících. Respondenti v anketě posuzovali letiště ve 33 kategoriích.

Nejlepší letiště je v Singapuru, Praha je v Evropě patnáctá

05. 05. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Letiště Praha se v anketě "World Airport Awards 2010" pro rok 2010 umístilo mezi 15 nejlepšími letišti v Evropě. Oproti předchozímu roku si polepšilo o dvě příčky. Průzkum provádí na základě hlasování miliónů cestujících britská společnost Skytrax.Pasažéři v anketě posuzovali letiště ve 33 kategoriích. Hodnotila se např. čistota terminálů, vstřícnost a profesionalita personálu, přehlednost orientačních systémů, rychlost doručení zavazadel, nabídka obchodů a kvalita občerstvení či dostupnost internetových služeb. Dalším neméně důležitým parametrem při hodnocení byla délka čekací doby na odlet. Podle průzkumu se Letiště Praha za poslední rok zlepšilo hned v sedmi z těchto oblastí (dostupnost vozíků, čistota toalet, kvalita občerstvení, navigace po terminálech, informační tabule, efektivita v doručování zavazadel, bezpečnost – čekací doby).

Ryanair bude končit i v Budapešti

03. 05. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Nízkonákladová letecká společnost Ryanair ukončí lety také z maďarského hlavního města Budapešť. Minulý týden jsme vás informovali o tom, že Ryanair přestane létat z Letiště Praha zejména kvůli vysokým poplatkům na letišti. Server mediafax.cz uvedl s odvoláním na maďarský týdeník Budapest Business Journal, že stejný důvod je zřejmě příčinou ukončení letů z Budapešti.

WizzAir: změny v letovém řádu a nová linka

03. 05. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Nízkonákladová letecká společnost WizzAir pozměnila svůj letový řád. Některé ze změn se dotknou i cestujících z letiště Praha Ruzyně. Vůbec největšími změnami pak jsou jedna nová a jedna zrušená linka. V úterý 11. května bude možné naposledy letět na trase Praha – Liverpool.

I Wizzair si stěžuje na poplatky: Ruzyně je drahá

03. 05. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Jeden z největších dopravců na letišti Praha Ruzyně, maďarský Wizzair, nepřidá na pražské letiště třetí letadlo. Odůvodňuje to příliš vysokými poplatky na letišti.Třetí letadlo mělo být v Praze od června. Místo Prahy však bude jeho domovem buďto rumunská Bukurešť nebo maďarský Budapešť. Ještě před Wizzairem si na poplatky stěžoval Ryanair, který dokonce v Praze končí.

Ryanair ruší všechny linky z Prahy. Vrátí se ještě někdy?

28. 04. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

S nepříjemnou zprávou přišel v úterý nízkonákladový dopravce Ryanair, který se rozhodl zcela stáhnout z pražské Ruzyně. V červenci nejprve ukončí spojení na linkách do Birminghamu a do Frankfurtu a v říjnu přestane létat i na letiště v Dublinu a ve Stockholmu.

Ryanair přestane létat z letiště Praha

27. 04. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letecká společnost Ryanair dnes oznámila, že začne se stahováním linek z letiště Praha. Hlavním důvodem je neúspěšné jednání s představiteli letiště Praha Ruzyně o výši poplatků za odbavení, která je dle Ryanairu neúnosná.

Mimořádná zpráva: Ryanair se stahuje z Prahy

27. 04. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Před časem jsme vás informovali o nabídce Ryanairu, kterou předložil Letišti Praha. Jednání nakonec selhalo. Letiště Praha neustoupilo ze svých cenových požadavků, podobně jako Ryanair.

4 5 6 7 8


Téma: Letiště Praha

Aktuálně zde naleznete 119 článků na téma Letiště Praha.

Sponzorované odkazy


Letenky do České republiky

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.