Letiště Vodochody

Online rezervace letenek:

Seriál představujeme letiště: Letiště Vodochody

22. 07. 2011     ALetenky.cz     Trvalý odkaz

Letiště Vodochody má ambici stát se významným vzdušným přístavem v pražském regionu. Pojďte se s námi podívat do historie, současnosti i plánované budoucnosti tohoto letiště.

Víme, které aerolinky budou létat z Vodochod

17. 05. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

Podle důvěryhodných informací webu ekonomického motejlek.com budou do letiště Vodochody s největší pravděpodobností pravidelně létat Ryanair, easyJet, Wizz Air, Air Berlin, flyNiki a zřejmě i Travel Service.

Konkurence pro letiště Praha Ruzyně – Vodochody

19. 01. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letiště Praha Ruzyně by se mohlo podle zpráv z minulého týdne dočkat konkurence v podobě letiště Vodochody, které by mělo být transformováno na moderní mezinárodní letiště pro veřejnost. I pražské letiště by tak mělo své sekundární letiště, které by bylo zaměřené zejména na nízkonákladové letecké společnosti.

easyJet na letišti Odolená Voda už v roce 2012?

24. 09. 2009     Letenky levně     Trvalý odkaz

Server motejlek.com přinesl informaci o připravované rekonstrukci letiště Odolená Voda (cca 29 km od Prahy u dálnice D8 na Teplice), které by mělo uvítat první nízkorozpočtové aerolinky v roce 2012. Hovoří se o intenzivních jednání firmy provozující letiště se společnostmi easyJet a Wizzair.

Ve Vodochodech má vyrůst další letiště, kraj záměr podporuje

11. 03. 2009     Letenkář.cz     Trvalý odkaz

Ve středočeském kraji vznikne za tři roky další mezinárodní veřejný airport,který má postupně odbavit až 3,5 milionu cestujících ročně. To je třikrát víc ,než se původně předpokládalo. Projekt, který investiční skupina Penta předložila začátkem měsíce úřadům, počítá s rozšířením pojezdových drah i výstavbou nové odbavovací haly. Zatímco privatizace a další rozvoj letiště v Ruzyni jsou sociální demokracii a jejímu středočeskému ...

Letiště Vodochody chce nalákat levné aerolinky a být konkurencí Ruzyni

24. 02. 2009     Letenkář.cz     Trvalý odkaz

Letiště Vodochody se hodlá zaměřit zejména na nízkonákladové a charterové lety. Chce na nich odbavit o dva miliony lidí víc, než plánovalo. Společnost Penta, která letiště vlastní už předložila úřadům projekt, který počítá s vybudováním dalších pojezdových drah umožňujících zvýšení kapacity vzletové a přistávací dráhy. Podoba letiště Vodochody má být maximálně přizpůsobena potřebám nízkonákladových aerolinií. Počítá s jednoduchým systémem provozních ...

1


Téma: Letiště Vodochody

Aktuálně zde naleznete 6 článků na téma Letiště Vodochody.

Sponzorované odkazy