Letištní poplatky

Online rezervace letenek:

Letištní poplatky – kolik nás doopravdy stojí letenka?

20. 08. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letištní poplatky, tlačící výslednou cenu vaší letenky vzhůru, mohou být pěkné záludnosti. Než se nadějete, platíte o pár stovek (někdy i tisícovek!) více, než jste si mysleli. K samotné ceně letenky vám totiž přepravce započítá další položky.  Letištní taxy, poplatky za rezervaci či za odbavované zavazadlo vás v celkové sumě mohou pěkně potrápit.

Ryanair dále bojuje proti letištním poplatkům

29. 06. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Tentokrát se Ryanairu nelíbí "vysoké" letištní poplatky v Británii. V období od listopadu do března hodlá low-cost dopravce, snížit přepravní kapacitu až o 16 %. Ryanair sníží počet letů ze Stanstedu o 135 týdně. Ke snížení počtu letů dojde na všech britských letištích kromě letišť v Edinburghu a Leedsu.

Levné letenky do Řecka díky zrušeným poplatkům

13. 05. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Jak získat levné letenky do Řecka? Řecká vláda se rozhodla, že přiláká do své země co nejvíce turistů, protože turistický ruch je jedním z největších zdrojů řeckých příjmů. Zruší letištní poplatky na všech řeckých letištích se dvěma výjimkami – letiště Atény a Soluň. Letenky by tak měly stát asi o 300 Kč levněji.

I Wizzair si stěžuje na poplatky: Ruzyně je drahá

03. 05. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Jeden z největších dopravců na letišti Praha Ruzyně, maďarský Wizzair, nepřidá na pražské letiště třetí letadlo. Odůvodňuje to příliš vysokými poplatky na letišti.Třetí letadlo mělo být v Praze od června. Místo Prahy však bude jeho domovem buďto rumunská Bukurešť nebo maďarský Budapešť. Ještě před Wizzairem si na poplatky stěžoval Ryanair, který dokonce v Praze končí.

Ryanair ruší všechny linky z Prahy. Vrátí se ještě někdy?

28. 04. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

S nepříjemnou zprávou přišel v úterý nízkonákladový dopravce Ryanair, který se rozhodl zcela stáhnout z pražské Ruzyně. V červenci nejprve ukončí spojení na linkách do Birminghamu a do Frankfurtu a v říjnu přestane létat i na letiště v Dublinu a ve Stockholmu.

Ryanair přestane létat z letiště Praha

27. 04. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letecká společnost Ryanair dnes oznámila, že začne se stahováním linek z letiště Praha. Hlavním důvodem je neúspěšné jednání s představiteli letiště Praha Ruzyně o výši poplatků za odbavení, která je dle Ryanairu neúnosná.

Mimořádná zpráva: Ryanair se stahuje z Prahy

27. 04. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Před časem jsme vás informovali o nabídce Ryanairu, kterou předložil Letišti Praha. Jednání nakonec selhalo. Letiště Praha neustoupilo ze svých cenových požadavků, podobně jako Ryanair.

1


Téma: Letištní poplatky

Aktuálně zde naleznete 7 článků na téma Letištní poplatky.

Sponzorované odkazy


Letenky do Alžírska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.