Lety do Londýna

Online rezervace letenek:

Ryanair chystá na příští léto navýšení počtu letů do Londýna

13. 10. 2014     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Nízkonákladová letecká společnost Ryanair od nás léta na londýnské letiště Stansted už od letošního dubna. Od léta 2015 plánuje dopravce navýšit počet letů na 2 denně. Ryanair už na svých stránkách zahájil předprodej letenek na lety od 29. března 2015.

Reklama:
Hledáte levné letenky do Londýna? Vybírejte pohodlně online!

Ryanair častěji do Londýna

10. 10. 2014     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Irský lowcost Ryanair hodlá od příštího léta (letní jízdní řád začíná již na konci března) operovat na trase Praha – Londýn 2x denně.  

Nové spojení Germanwings z Düsseldorfu do Londýna odstartuje 22. srpna 2014

22. 08. 2014     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Kolín nad Rýnem / Bonn, Düsseldorf, 22. 8. 2014 - Germanwings rozšiřují nabídku letů a zavádějí spojení z Düsseldorfu do Londýna - Stansted. První letadlo této linky odstartovalo v pátek 22. srpna 2014 v 07:00 hodin. Linka bude provozována ve všední dny ráno a večer. V sobotu a v neděli je v nabídce jeden let.

CityJet bude létat z Drážďan do Londýna

06. 12. 2012     Aerolinie.info     Trvalý odkaz

CityJet, dceřiná společnost Air France, bude od 28. března 2013 létat šestkrát týdně z Drážďan do britské metropole na letiště London City. Zpáteční letenky do Londýna jsou již nyní k dispozici od 119 euro.

ČSA – rušení letů do Londýna, Brna i jinam

30. 08. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

ČSA, národní český dopravce, přichází s rušením některých svých spojů, změna se dotkne zimního letové řádu a to konkrétně linek z Prahy do Brna. Aerolinka také ruší neziskové lety do Mnichova, Londýna, Bonnu a Manchesteru. ČSA dále posílí své nejžádanější linky a upraví spoje v málo využívaných časech.

S ČSA do Brna nebo Mnichova? Už to nepůjde

30. 08. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

V zimním letovém řádu ČSA se projeví první změny modelu dopravní sítě. ČSA ukončí operování do některých, podle ČSA ztrátových, destinací. ČSA tak zruší své linky do Brna, Mnichova nebo Kolína nad Rýnem. Dokonce nebude létat do Londýna či Manchesteru. Na druhou stranu ČSA přidávají některé prázdninové destinace jako Split, Dubrovník, Heraklion, Marseille nebo Soluň.

ČSA ruší veškeré spoje do Londýna, Brna, Mnichova, Manchesteru a Kolína nad Rýnem!

27. 08. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

ČSA s platností od 31. října 2010 ruší veškeré linky do Brna, Mnichova, Kolína nad Rýnem, Londýna, Manchesteru (čímž končí i letecké spojení mezi Českem a Velkou Británií v režii našich aerolinií). Zrušení těchto linek ČSA přineslo stamiliony korun za sloty odprodané konkurenčním společnostem. Zároveň dochází ke změně frekvence letů u některých spojů.

ČSA nebudou létat na Heathrow

09. 08. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Ztrátový český letecký dopravce, ČSA, opustí letiště Heathrow v Londýně. Toto lukrativní letiště, které je jednim z nejdůležitějších leteckých uzlů Evropy, je pro ČSA příliš drahé. Náhražkou za Heathrow by se mohlo stát letiště Gatwick, Luton či Stansted. Tato letiště jsou především využívaná nízkonákladovými dopravci. Například na letiště Luton létá Wizzair či Ryanair. Gatwick je pro změnu v obležení letadel společnosti EasyJet.

Letět ráno do Londýna a večer se vracet do Prahy? Už to jde!

13. 07. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Wizzair rozšiřuje svou nabídku levných letů z Prahy do Londýna. Nově lze zakoupit letenku z Prahy ráno v 6:00 (přílet do Londýna 7:05 místního času), a vracet se z Londýna ve 20:25 londýnského času. V Praze pak dosednete na zem ve 23:15. Takže pokud si chcete do Londýna nakoupit, nebo jen načichnout londýnského vzduchu anebo si vyzkoušet letět letadlem, je toto skvělá možnost. Jde prakticky o jedinou možnou trasu, kde lze za rozumné peníze takto vycestovat.

1


Téma: Lety do Londýna

Aktuálně zde naleznete 9 článků na téma Lety do Londýna.

Sponzorované odkazy