Lety do Paříže

Online rezervace letenek:

Nová linka mezi Prahou a Paříží v provozu od května 2016

30. 09. 2015     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Od 5. května 2016 bude Praha spojena s pařížským letištěm Charlese de Gaulla novou linkou. Linku bude provozovat španělský nízkonákladový dopravce Vueling a to 6x týdně. Linka bude v provozu každý den mimo soboty. Lety budou z Prahy odbavovány ve 12:50 a cena zpáteční letenky bude začínat na 70 euro (přibližně 1 870 Kč). V ceně letenky můžete přepravovat příruční zavazadlo o rozměru 55x40x20 cm a hmotnosti 10 kg.

Reklama:
Hledáte levné letenky do Paříže? Vybírejte pohodlně online!

Transavia spojí Prahu s Pařížem Orly

15. 01. 2014     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Holandská nízkonákladová aerolinka Transavia přidává novou linku z Prahy. Tentokrát do Paříže. Transavia bude létat na pařížské letiště Orly, na které v minulosti létal z Prahy např. SkyEurope. Výhodou tohoto letiště je dobré dopravní spojení z centrem města. Lze totiž využít i běžnou veřejnou dopravu, která je pochopitelně, oproti jiným možnostem, znatelně levnější. Z letiště cestující ke stanici metra Villejuif-Louis Aragon dopraví tramvaj.

VELKÝ PŘEHLED: letenky do Paříže

20. 11. 2012     Aerolinie.info     Trvalý odkaz

Přes 800 tisíc přepravených cestujících ročně a až 9 letů denně dělá z Paříže jednoznačně nejoblíbenější linku z Prahy. Podívejte se na přehled společností, se kterými se do francouzské metropole můžete vypravit.

Smart Wings rozšiřuje frekvenci letů do Paříže

23. 07. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letecká společnost Smart Wings oznámila, že 0d 1. září 2010 přidává ke stávajícím letům Praha - Paříž operovaným dvakrát denně třetí frekvenci. Nová frekvence bude k dispozici od pondělí do soboty s výjimkou uterý.

WizzAir ukončí některé linky už během září

21. 07. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Již ke konci června jsme vás informovali o tom, že WizzAir výrazně omezuje lety z Letiště Praha. Podle serveru planes.cz se vedení aerolinky WizzAir rozhodlo urychlit omezení. Na trase Praha - Paříž (Beauvais) ukončí část letů už 5. září, k 20. září pak ukončí lety do Paříže úplně.

1


Téma: Lety do Paříže

Aktuálně zde naleznete 5 článků na téma Lety do Paříže.

Sponzorované odkazy