Lety do Řecka

Online rezervace letenek:

Nové lety z Prahy do Athén, Kodaně a Nantes

22. 06. 2012     Letenky levně     Trvalý odkaz

AEGEAN SPOJIL PRAHU S ATHÉNAMI Společnost AEGEAN, největší řecký dopravce, zahájila nové přímé lety z Athén do Prahy.   Spojení mezi oběma metropolemi zajišťuje AEGEAN třemi lety týdně – vždy v úterý, čtvrtek a sobotu. Lety jsou provozovány letadlem typu AIRBUS 320, které má v konfiguraci se dvěma třídami 168 sedadel.

Se Smartwings nově do Athén a na ostrovy Skiathos a Lesbos

24. 02. 2012     Letenky levně     Trvalý odkaz

Nízkonákladové aerolinky Smartwings oznámila otevření nových spojení. Od letního letového řádu  začne pravidelně létat do Athén,  a to vždy v pondělí, středu a pátek. Kromě Athén nabídnou svým klientům možnost cestování i do dalších řeckých destinací – pravidelné lety z Prahy na řecký ostrov Skiathos a z Ostravy do Mytilini na ostrově Lesbos.

SmartWings bude létat z Prahy do Atén

06. 02. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Český dopravce SmartWings bude nově provozovat linku Praha - Atény. Lety budou operovány v pondělí, středu a pátek.  Čas odletů z Prahy: odlet 11:45 –  přílet 15:15. Čas odletů z Atén: odlet 16:00 – přílet 17:40. Vadu na kráse ovšem způsobuje cena zpáteční letenky. Zpáteční letenka se totiž pohybuje na ceně okolo 5 500 korun. A i přesto, že SmartWings k letence zdarma umožní přepravit zavazadlo, oproti konkurenci je cena poměrně vysoká. Zvláště easyjet nabízí z Berlína znatelně levnější letenky do Atén - cena zpáteční letenky se pohybuje i okolo 2 600 korun, tedy zhruba poloviční.

SmartWings: nové letenky z Prahy a Ostravy do Řecka

01. 02. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Včera přišla česká letecká společnost SmartWings se zprávou o zahájení nových pravidelných letů z Prahy a z Ostravy do destinací v Řecku. Zpráva se konkrétně týká řeckých měst Skiathos a Mitiléna, do kterých začne přepravce létat na začátku června 2012.

1


Téma: Lety do Řecka

Aktuálně zde naleznete 4 články na téma Lety do Řecka.

Sponzorované odkazy


Letenky do Řecka

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.