Levné letenky

Online rezervace letenek:

Levné letenky do Dublinu za skvělých 1930 Kč!

01. 10. 2014     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

  Nízkonákladová společnosti Ryanair připravila na přelom podzimu a zimy levné letenky z Prahy do irského Dublinu. Velice příznivá cena letenek je pro odlety 22. listopadu a přílety 9. prosince. Letenku v tyto dny pořídíte za akčních 1930 Kč pro dospělou osobu.

Levné letenky do Burgasu

01. 07. 2014     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Společnost WizzAir vám přináší akční letenky do bulharského Burgasu. Leťte k Černému moři již za 2809 Kč! Odleťte z mezinárodního letiště v Katovicích 6.9 a vraťte se na stejné letiště 13.9. Za 1h a 5 min se ocitnete v největším Bulharském zálivu.    

Letenky do Tel Avivu za necelé tři tisíce korun

08. 01. 2014     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Wizzair mile překvapil a spouští svou novou trasu z Prahy do Tel Avivu. Po delší době tak má český cestovatel novou netradiční, ale cenově dostupnou destinaci z Prahy. Do Tel Avivu lze nyní koupit u Wizzairu letenky od 2 678 korun! Jedná se tedy o pořádně levné letenky na Blízký východ. Tato cena je platná pro členy klubu Discount.

Je nejlevnější leteckou společností Ryanair?

22. 10. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Pokud hledáte levné letenky po Evropě, určitě se vyplatí prověřit web nízkonákladové aerolinky Ryanair, ke které náleží řada superlativ a patří mezi ně třeba také slovo „nejlevnější“. Z určitého úhlu pohledu však na trhu existují i levnější přepravci.

ČSA: levné letenky po Evropě od 1990 Kč

24. 09. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Zlevněné letenky celkem do šesti evropských destinací nyní nabízí letecká společnost ČSA od 1990 Kč. Akce se vztahuje na pozdější měsíce, palubní lístky je totiž možné rezervovat minimálně 120 dní před odletem. Za zvýhodněné ceny si tedy klienti aerolinky mohou zaletět do Milána, Kodaně, Stockholmu, Barcelony, Říma a Petrohradu.

Levné letenky od KLM se slevou až 40 %

20. 09. 2013     Letenky levně     Trvalý odkaz

Doporučujeme nyní sledovat akce na letenky u letecké společnosti KLM na jejich stránce „Pouze šest dnů“. Následující týden budou nabízet letenky za velmi dobré ceny do celého světa se slevou až 40 %. Rezervovat můžete do 24. 9. na cesty, které se uskuteční během podzimu a jara příštího roku.

Levné letenky aerolinek Transavia a Air One

03. 09. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Levné letenky do Holandska a Itálie nyní můžete objevit na webu leteckých společností Air One a Transavia, které mimo jiné létají také z našeho hlavního města. Zpáteční cestu mohou klienti absolvovat za ceny kolem 1900 Kč včetně poplatků. Co se Itálie týče, jsou k mání například lety do Toskánska. Palubní lístky na lince Praha – [...]

Nová aplikace na hledání letenek pro Windows Phone a BlackBerry

30. 07. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Web Aletenky.cz právě spustil aplikaci na vyhledávání letenek i pro Windows Phone a BlackBerry. Doplnil tak stávající aplikace pro iPhone, iPad a Android o další platformy, na které si můžete srovnat levné letenky. Aplikace je ZDARMA a nabízí možnost srovnání letenek jak od nízkonákladových aerolinek (jako např. Ryanair či Wizz Air), tak od klasických společností [...]

Levné letenky: na silvestra do Milána

22. 07. 2013     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Nechcete-li strávit konec roku v Česku, a raději byste vycestovali, máme pro vás tip na levnou letenku do Milána. Za zpáteční letenky zaplatíte jen 1 197 korun. Termín letu je na přelomu roku. Další zajímavá letenka nás zavede do Švýcarska. Za skoro neuvěritelnou cenu vás Swiss airlines dopraví z Prahy do Ženevy - cena za zpáteční letenku je 1 844 korun!  

Levné letenky pro všechny od 399 Kč!

15. 07. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Za tuto částku propaguje jednosměrné letenky na linkách z České republiky nízkonákladová letecká společnost Wizz Air, která létá z Prahy a Brna do několika evropských destinací. Pokud cestujete celkem často, vyplatí se zřídit členství ve Wizz Discount Clubu (roční členství stojí 750 Kč), díky němuž výrazně ušetříte.

1 2 3 4 5


Téma: Levné letenky

Aktuálně zde naleznete 446 článků na téma Levné letenky.

Sponzorované odkazy