Nejlevnější letenky

Online rezervace letenek:

Letenky do Moskvy od 1 844 korun

13. 02. 2014     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Moskva patří k nejčastějším destinacím cestujících z pražského letiště. Podívejme se tedy na aktuální nejlevnější letenky do Moskvy. Ty opravdu nejlevnější však nenajdeme na trase Praha-Moskva, ale Budapešť-Moskva. Cena takové letenky je necelých dva tisíce korun.

ČSA: nejlevnější letenky od 1692 Kč!

08. 08. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Asi nejlevnější letenky z nabídky letecké společnosti ČSA je nyní možné rezervovat na webu jen do 10. srpna 2013, v nabídce je však pouze několik málo destinací. Akce se vztahuje na cestovní období září – listopad 2013. Za uvedenou cenu je možné rezervovat letenky z Prahy do italského města módy.

Jak a kde hledat nejlevnější letenky?

10. 07. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Chcete sehnat výhodné letenky a nevíte jak na to? Možná vám pomůže náš nový seriál, ve kterém se podíváme na to, jak při jejich výběru co nejvíce ušetřit. Při cestování letadlem je obzvlášť výhodné pokud jste flexibilní, jelikož se ceny letů mohou pro jednotlivé dny velmi lišit – zejména páteční a víkendové letenky bývají zpravidla [...]

Rezervujete výhodné kombinované letenky od více aerolinek!

22. 05. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Hledáte co možná nejlevnější letenky a nevadí vám trochu dobrodružnější cestování? Využít nyní můžete pomoci vyhledávače Aletenky.cz, který nabízí možnost kombinovat letenky leteckých společností, a to nízkonákladových i tradičních, a rovnou také jejich nákup. Služba funguje tak, že spojuje jednotlivé lety a řadí je podle několika kritérií.

Letíte s nízkonákladovou společností? Vyhněte se zbytečným poplatkům!

15. 05. 2013     ALetenky.cz     Trvalý odkaz

Nízkonákladové aerolinky většinou nabízí nejlevnější letenky do různých destinací. Tyto ceny však často nebývají konečné. Přečtěte si náš článek a získejte více informací o příplatcích a o tom, jak se jim vyhnout.

Nejlevnější letenky z ČR a okolí od 460 Kč!

07. 03. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Ve spolupráci s webem Aletenky.cz pro naše čtenáře pravidelně aktualizujeme přehled nejlevnějších letenek především z ČR do vybraných destinací. V seznamu však najdete také spojení z Bratislavy či Vídně a občas se zde objeví také odlety z Polska a Maďarska.

Easyjet: letenky do Paříže od 1 894 Kč

10. 02. 2013     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Letenky do Paříže nabízí aerolinka easyjet nyní od 1 894 korun za zpáteční let. Easyjet je jeden z mála nízkonákladových dopravců, který létá na hlavní pařížské letiště. Takže doprava do centra města nebude až tak velký problém. Nejlevnější letenky na trase Praha - Paříž nabízí easyjet od měsíce května.

Letenky k moři: Sardinie od 809 Kč

08. 02. 2013     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Letenky k moři nás zavedou na Sardinii, Sicílii, ale také do španělské Andalusie či portugalského Porta. Některé, ty nejlevnější, letenky jsou s termínem letu v jarním období.  Letenky z Prahy pak spíše v letním čase. Nejlevnější letenky k moři jsou tentokrát na Sardinii. V termínu letu to sice ještě na koupání asi nebude, ale strávit na Sardinii aktivní dovolenou může být také příjemné. Zajímavá letenka je z Prahy do Malagy (Andalusie). Dvě osoby zaplatí za týdenní ubytování a dvě zpáteční letenky zhruba 11 tisíc korun.

Nové vyhledávání: nejlevnější letenky objevíte snadno a rychle!

30. 01. 2013     ALetenky.cz     Trvalý odkaz

Svých uživatelů si vážíme, a také proto jsme vyslyšeli jedno z vašich přání a potřeb! Posledních pár dnů jste si na webu Aletenky.cz mohli všimnout užitečné novinky, díky které si snadno uděláte představu o tom, v jakých cenových relacích se aktuálně pohybují letenky na vámi zvolené lince.

Nejlevnější letenky vedou z Polska

10. 01. 2013     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Chcete-li letět do některé z evropských destinací co nejlevněji, zkuste za své odletové letiště zvolit některé z těch polských. Nabídka levných letenek z Polska je zvláště výhodná pro ty, kteří bydlí v regionech, které mají dobrou dopravní dostupnost do Katovic, Krakova či Vratislavy. Ceny zpátečních letenek začínají na 388 korunách. Tradičně nejlevnější jsou letenky do Skandinávie, případně do Bruselu či Londýna. K velmi zajímavým letenkám patří let z Krakova na Maltu v měsíci červnu. Za ubytování vč. zpátečních letenek pro dvě osoby zaplatíte od 11 290 korun/10 nocí.

1 2 3 4 5


Téma: Nejlevnější letenky

Aktuálně zde naleznete 55 článků na téma Nejlevnější letenky.

Sponzorované odkazy


Letenky do Dánska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.