Odbavení zavazadla

Online rezervace letenek:

Příruční & odbavená zavazadla: Co se vyplatí?

23. 02. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Jistě znáte ten pocit beznaděje, kdy se vám po celodenním pátrání na internetu podaří objevit super levné letenky, a vy už už vytahujete svoji peněženku s vaší kreditní kartou… …když vtom zmerčíte, že se celková cena za vaši letenku začíná v průběhu rezervace závratně šplhat vzůru díky zákeřným zavazadlům a jiným poplatkům!

Budeme si sami odbavovat zavazadla?

08. 02. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Aerolinka Swiss Air Lines ve spolupráci s Letištěm Zurich (ZRH) se rozhodla otestovat nový způsob odbavování zavazadel – cestující si je budou moci odbavovat sami. V odletové hale je za tímto účelem připraveno zvláštní zařízení, na které umístíte své zavazadlo, zadáte identifikační údaje a počkáte na vytištění cestovního štítku. Ten jen nalepíte na své odbavené zavazadlo.

Ryanair mění podmínky přepravy zavazadel

18. 06. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Irský letecký dopravce mění, v poslední době již podruhé, své ceny za přepravu zavazadel.Cestující si nyní mohou vybrat mezi standardní 15 kg zavazadlem, který stojí 15 €, pokud dojde k odbavení online (pokud je zavazadlo odbaveno na letišti, je poplatek 35 €), nebo si mohou zaplatit za 20 kg zavazadlo - cena je pak 25 €. Toto je výhodné pro cestující, kteří chtějí odbavit zavazadla o hmotnosti 16-20 kg. Doteď museli platit příplatek za překročení hmotnosti 15 kg, který činil 20 € za kilo. Nicméně tento poplatek zůstává, a vztahuje se na všechny zavazadla, jejíž hmotnost překročí 20 kg.

1


Téma: Odbavení zavazadla

Aktuálně zde naleznete 3 články na téma Odbavení zavazadla.

Sponzorované odkazy

Související témata:


Letenky na Nový Zéland

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.