Příruční zavazadlo

Online rezervace letenek:

Cestování nalehko: dejte si pozor na limity pro příruční zavazadla

26. 11. 2012     Aerolinie.info     Trvalý odkaz

Aby se cestování letadlem nalehko zbytečně neprodražilo, je třeba si předem ověřit platné limity pro příruční zavazadla. Jenom tak se vyhnete možným nepříjemnostem v podobě poplatku za dodatečné odbavení zavazadla.

U Wizzairu se bude platit příruční zavazadlo

05. 10. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Wizzair nakonec sebral odvahu a přistoupil ke zpoplatnění příručního zavazadla. Přesněji, příruční zavazadla teď dělí na dvě skupiny. A to na menší (42x32x25 cm), které je stále zdarma, a větší (56x45x26 cm), za které si cestující připlatí 10 €. Pokud dojde k odbavení většího příručního zavazadla až na letišti, je poplatek dvojnásobný. Tyto nové podmínky přepravy příručních zavazadel budou platné od 24. října 2012.

Přeprava zavazadel: výběr z dotazů čtenářů!

18. 07. 2012     ALetenky.cz     Trvalý odkaz

Článků týkajících se přepravy zavazadel koluje po internetu dostatek, zde se však pokusíme zpracovat některé z opakovaných dotazů od cestovatelů. Ať už letíte s jakoukoliv leteckou společností, vždy byste měli dodržet několik důležitých pravidel, která jsou ale mnohdy poměrně matoucí.

Příruční zavazadla & tekutiny: Evropa polevuje

07. 12. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Zdá se, že naše gely, zubní pasty a řasenky budou mít pohodlnější cestování. Jak informoval deník Independent.co.uk, Evropa se pravděpodobně chystá přimhouřit oko nad příručními zavazadly a v nich převáženými tekutinami. Současné regule umožňují pasažérům převážet pouze  100 ml lahvičku s tekutinou v jejich palubním zavazadle. Od dubna roku 2011 má však být toto pravidlo modifikováno.

Příruční zavazadla – nové tipy a pravidla

02. 11. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Pro všechny cestující odlétající z evropských letišť – víte vše, co byste měli, o cestování s příručními zavazadly? Pojďme se společně podívat na několik tipů, které vám pomohou zvládnout vaše cestovní horečky. Pouze 1 příruční zavazadlo! Cestujícímu je dovoleno vzít si s sebou pouze jedno příruční zavazadlo.

Ryanair začal striktně dodržovat pravidlo o příručních zavazadlech

23. 01. 2009     Letenkář.cz     Trvalý odkaz

Pokud cestujete s nízkonákladovou leteckou společností Ryanair, dejte si opravdu dobrý pozor na to, kolik příručních zavazadel si chcete vzít na palubu. Že jen dvě, notebook a malou taštičku? U jiných nízkonákladovek by nad vámi přimhouřili oko, nikoliv však u Ryanairu, který se rozhodl striktně vyžadovat své přepravní podmínky, dle kterých můžete mít jediné příruční zavazadlo a to do ...

1


Téma: Příruční zavazadlo

Aktuálně zde naleznete 6 článků na téma Příruční zavazadlo.

Sponzorované odkazy


Letenky do Bosny a Hercegoviny

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.