Prodej letenek

Online rezervace letenek:

Aerolinka MyAir pozastavila prodej letenek

23. 07. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Italská nízkonákladová aerolinka MyAir pozastavila prodej letenek. Důvodem je odebrání licence italským Úřadem pro civilní letectví (ENAC – Ente Nazionale per l´Aviazione Civile), které proběhlo k dnešnímu datu. Aerolinka MyAir je podle ENACu povinna poskytnout dostatečnou ochranu a informace svým cestujícím.

Smart Wings spustí prodej letenek Brno – Lesbos

07. 07. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Nízkonákladová letecká společnost Smart Wings spustí od 13. července 2009 lety na trase Brno – Mytilene. Na řecký ostrov Lesbos bude létat během letní sezóny až do 24. září 2009. Levné letenky budou dostupné dvakrát týdně – v pondělí a ve čtvrtek. Lety z Brna do řeckého Mytilene budou operovány moderním Airbusem A320.

Prodej letenek v ČR neustále klesá

13. 05. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Podle Mezinárodní asociace pro leteckou dopravu IATA klesl prodej letenek v České republice v dubnu o pětinu. Dnes to uvedl server idnes.cz. Prodej letenek je od roku 2001 nejnižší, což zapříčinilo, že některé agentury sníží prodej až o dvě třetiny. Co to znamená pro cestující? Prodejci na jedné straně zvyšují poplatek za vystavení letenek.

Lufthansa čelí podezření z kartelu

22. 04. 2009     Letenkář.cz     Trvalý odkaz

Lufhanza čelí obvinění, že spolu s dalšími třemi americkými společnostmi měla údajně koordinovat prodej letenek a domlouvat se na cenách. Lufhanza navíc údajně s konkurencí spolupracovala při tvorbě letových řádů na linkách přes Atlantik a koordinoval využívání provozních kapacit. Spolupráce Lufthansy s Continental Airlines, AirCanada a United Airlines mohla být podle Evropské komise (EK) natolik úzká, že poškozovala ostatní konkurenty, což ...

Lufthansa čelí podezření z kartelu

21. 04. 2009     Letenkář.cz     Trvalý odkaz

Lufthansa čelí obvinění, že spolu s dalšími třemi americkými společnostmi měla údajně koordinovat prodej letenek a domlouvat se na cenách. Lufthansa navíc údajně s konkurencí spolupracovala při tvorbě letových řádů na linkách přes Atlantik a koordinoval využívání provozních kapacit. Spolupráce Lufthansy s Continental Airlines, AirCanada a United Airlines mohla být podle Evropské komise (EK) natolik úzká, že poškozovala ostatní konkurenty, což ...

1


Téma: Prodej letenek

Aktuálně zde naleznete 5 článků na téma Prodej letenek.

Sponzorované odkazy


Letenky do Nepálu

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.