SkyEurope

Online rezervace letenek:

SkyEurope přežila. Odbavuje vídeňské lety v Bratislavě

17. 08. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letecká společnost SkyEurope přežila další krušnou chvilku. V pátek jí totiž letiště Vídeň Schwechat přestalo odbavovat letadla. Díky zaměstnancům, kteří nevyžadovali vyplacení celé červencové mzdy, však prozatím neukončila své služby. Cestující, kteří si rezervovali letenky z Vídně mohou být odbaveni z letiště v Bratislavě, kam je SkyEurope převáží autobusy.

Krach SkyEurope na dohled?

14. 08. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

SkyEurope dnes čelí hned dvěma ultimátům. Kromě vídeňského letiště, které požaduje, aby společnost dnes uhradila své dluhy, přichází další hrozba od zaměstnanců společnosti. Ti se musí podle informací serveru idnes.cz rozhodnout, zda přistoupí na opožděné vyplacení červencových mezd. Na rozhodnutí mají čas do 17 hodin. Pokud nebudou souhlasit, insolvenční správce SkyEurope ukončí provoz aerolinky.

Bude SkyEurope dál působit na letišti ve Vídni?

14. 08. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Nízkonákladová letecká společnost SkyEurope, která se v posledních měsících topí v problémech, musí dnes do 15:00 splatit své dluhy letišti Vídeň. Pokud tak neučiní, letiště Vídeň Schwechat přestane odbavovat její letadla. Letiště Vídeň v případě nesplacení dlužné částky odbaví letadla, která mají odlet do dnešní půlnoci. Od zítřka ale budou muset cestující SkyEurope hledat jinou alternativu.

SkyEurope má další problémy – teď na letišti ve Vídni

12. 08. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Nízkonákladová letecká společnost SkyEurope má další problémy. Tentokrát jí totiž odmítli odbavit letadla na letišti ve Vídni. Hlavním důvodem byly podle letiště Vídeň Schwechat dluhy, které SkyEurope nebyla schopná uhradit ani po opakovaných upomínkách. Celkem bylo zpožděno 9 linek (z Vídně do Soluně, Burgasu, Atén, Barcelony, Amsterdamu, Nice, Splitu, Zadaru a Bukurešti).

Zachrání SkyEurope nový investor?

03. 08. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letecká společnost SkyEurope dostala novou naději na přežití. Našla totiž nového investora, který ji hodlá podpořit částkou až 16,5 milionu eur. Investici rakouské firmy FOCUS Equity navíc doplní i úvěr ve výši 5 milionů eur, který jí poskytne společnost Chain Box Technology.

Bratislavský soud povolil SkyEurope restrukturalizaci

20. 07. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Bratislavský Okresní soud minulý týden povolil letecké společnosti SkyEurope restrukturalizaci. Určil pro SkyEurope také správce – advokáta Grisčíka, který bude dohlížet na další kroky společnosti. Co vlastně přinese povolení restrukturalizace SkyEurope? Pro aerolinku to znamená mnohonásobně lepší vyhlídky na přežití. Podle stránek SkyEurope to navíc přináší také řadu výhod pro zákazníky.

SkyEurope stále bez investora

15. 07. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Včerejší valná hromada měla přinést jasnější informace o budoucnosti aerolinky. Akcionáři odsouhlasili snížení základního jmění téměř o 85%. Jméno investora, který by měl přinést do firmy nový kapitál, ale oznámeno nebylo. V současnosti společnost jedná se dvěma až třemi nadějnými investory. Šéf SkyEurope Nick Manoudakis věří, že jméno oznámí během pár dnů.

Akcionáři SkyEurope řeší budoucnost aerolinky

14. 07. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Dnes se sejdou akcionáři vlastníka letecké společnosti SkyEuropeSkyEurope Holding. Měli by rozhodnout o tom, co bude s firmou dál. Podle iDNES.cz se má na valné hromadě také odhalit tajemný investor, o kterém vedení SkyEurope mluví již rok. Podle Jana Sůry si nový investor vynutil odchod Jasona Bittera z vedoucí funkce.

Letiště Paříž Orly neuvolnilo letadlo SkyEurope

09. 07. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

I když francouzský soud rozhodl, že letiště Paříž Orly musí SkyEurope vrátit zabavené letadlo, stroj stále zůstává na letišti. Důvodem je údajně to, že letišti ještě nedoručili pravomocné písemné rozhodnutí. Mluvčí SkyEurope Kika však pro ČTK uvedl, že se letiště odvolalo.

Francouzi dnes uvolnili zadržované letadlo SkyEurope

07. 07. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Francouzský soud dnes rozhodl o tom, že uvolní zadržované letadlo SkyEurope, které zůstalo 22. června na letišti Paříž Orly. Letadlo zabavili SkyEurope kvůli neuhrazeným manipulačním poplatkům a až dnešní soud rozhodl o jeho navrácení. Na své domovské letiště se letadlo SkyEurope vrátí, jakmile se k němu dostane jeho posádka.

2 3 4 5 6


Téma: SkyEurope

Aktuálně zde naleznete 83 článků na téma SkyEurope.

Sponzorované odkazy