SkyEurope

Online rezervace letenek:

Jason Bitter odstoupil ze SkyEurope

03. 07. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Generální ředitel a předseda představenstva na Slovensku Jason Bitter odstoupil po dohodě ze své funkci. Místo něj nastoupí do funkce dosavadní finanční ředitel SkyEurope Nick Manoudakis. Aerolinka SkyEurope i nadále marně hledá investora, který by ji pomohl zachránit od bankrotu.

Další letadlo SkyEurope zůstalo v Paříži

02. 07. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Nízkonákladová letecká společnost SkyEurope přišla o další letadlo na letišti Paříž Orly. Tentokrát se však jedná o zcela jinou příčinu – letadlo bylo poškozeno pracovníky letiště. Dnes to uvedl server iDNES.cz. Podle iDNES.cz poškodili pracovníci pařížského letiště táhlo předních dveří a než se opraví, letadlo nemůže vzlétnout.

Cestující SkyEurope uvízli o víkendu v Itálii

29. 06. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Cestující, kteří chtěli se SkyEurope odcestovat z italské Neapole, si museli 14 hodin počkat. Spoj, který měl letět na trase Praha - Neapol v sobotu v 16:30, ale nedoletěl. Zákazníci SkyEurope si tak museli počkat až do nedělního rána, kdy se konečně dostali do Prahy.

Poradce v oblasti insolvence odpovídá na otázky ohledně SkyEurope

25. 06. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Pondělní oznámení, že letecká společnost SkyEurope získala ochranu před věřiteli, vyvolalo mnoho spekulací a otázek. Několik z nich jsme položili ing. Tomáši Plevovi, který pracuje jako insolvenční správce a je majitelem společnosti Ormea zabývající se mimo jiné poradenstvím v insolvenci a krizovým managementem.

Dvě letadla SkyEurope zadržena v Rumunsku

24. 06. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Podle informací serveru idnes.cz zadržuje letiště Baneasa v Bukurešti dvě letadla společnosti SkyEurope kvůli dluhu ve výši 529 tisíc eur. Informaci mělo poskytnout rumunské ministerstvo dopravy, které se podle slov svých představitelů obává, že aerolinka nedodrží své závazky a dluhy nesplatí. SkyEurope zadržení letadel popírá.

Letadlo SkyEurope je stále na letišti v Pažíži

24. 06. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letiště Paříž Orly i nadále zadržuje kvůli dluhům letadlo nízkonákladové letecké společnosti SkyEurope. Uvedly to dnes kolem poledne Finanční noviny. Podle ČTK by Boeing 737 pro 130 až 150 cestujících mohl být uvolněn v pátek, pokud se obě strany dohodnout na nejlepším možném řešení.

WizzAir: silná konkurence SkyEurope

24. 06. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Jak to bude se SkyEurope a jestli bude mít i nadále důvěru svých cestujících se v nadcházejích dnech či týdnech ukáže. Stále víc ale "vystrkuje růžky" také jiná nízkonákladová společnost - WizzAir. Velmi se spekuluje o tom, že se WizzAir chystá nahradit SkyEurope. Nakonec nasvědčuje tomu celá řada věcí.

Aerolinky létající na trasách nabízených SkyEurope

23. 06. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Nechcete si už po pondělním vyhlášením ochrany před věřiteli na SkyEurope kupovat letenky s touto společností? Nevíte, s kým jiným letět? Spojení na většině tras zajišťovaných SkyEurope nabízí i jiné aerolinky, na frekventovaných trasách (například Londýn nebo Paříž) si můžete vybrat i z několika různých možností.

Skyeurope - online chat s ředitelem

23. 06. 2009     Letenky levně     Trvalý odkaz

Na iDnes proběhl online chat s finančním ředitelem nízkonákladové letecké společnosti Skyeurope. Chat bohužel nepřináší ze strany Skyeurope žádné nové zásadní informace o situaci ve společnosti.

Mluvčí SkyEurope odpovídal na dotazy pasažérů

23. 06. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Mluvčí letecké společnosti SkyEurope Tomáš Kika dnes odpoledne odpovídal online na dotazy návštěvníku serveru iDNES.cz. Většina dotazů byla od cestujících, kteří si již zakoupili letenku na léto či podzim, nebo od těch, kteří si letenku hodlají v nejbližší době koupit.

3 4 5 6 7


Téma: SkyEurope

Aktuálně zde naleznete 83 článků na téma SkyEurope.

Sponzorované odkazy