SkyEurope

Online rezervace letenek:

SkyEurope zabavili letadlo na letišti Paříž Orly

23. 06. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Včera odpoledne bylo na letišti Paříž Orly zabaveno letadlo aerolinky SkyEurope, které létá na pravidelné lince Praha - Paříž. Informovaly o tom Hospodářské noviny. Pařížské letiště odmítlo kvůli vysokým dluhům letadlo SkyEurope odbavit. Většina cestujících se dostala domů jiným spojem, pro zbytek pasažérů by mělo přiletět jiné letadlo dnes odpoledne.

Speciál o vývoji situace ve SkyEurope

22. 06. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

V souvislosti s tím, že letecká společnost SkyEurope dnes ohlásila získání ochrany před věřiteli, připravil web Akční Letenky.cz speciál, který se věnuje poslednímu vývoji v aerolince. Ve speciálu chceme odpovědět na vaše otázky ohledně SkyEurope a budeme ho stále aktualizovat tak, aby jste v něm mohli nalézt nejnovější zprávy o celé situaci.

SkyEurope a posledních 12 měsíců

22. 06. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Nízkonákladová letecká společnost SkyEurope, která začala přepravovat cestující v roce 2002, se po většinu své existence vyrovnávala s řadou problémů. Největší komplikace nastaly během roku 2008, již na podzim 2007 si ale od amerického finančního investora York Global Finance II, největšího akcionáře firmy, zapůjčila 15 milionů eur, které dodnes nesplatila.

Historie SkyEurope

22. 06. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Nízkonákladová letecká společnost SkyEurope Airlines, a.s. byla založena na podzim 2001 a přepravovat cestující začala od 13.února 2002. Na letišti v Praze působila od roku 2006 a byla zde druhou největší leteckou společností. Jejími zakladateli byli Alain Skowronek a Christian Mandl.

SkyEurope získalo ochranu před věřiteli

22. 06. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Nízkonákladová společnost SkyEurope požádalo o ochranu před věřiteli a dnes (22.června 2009) ji bratislavský soud povolil. Letecká spojení zajišťovaná touto aerolinkou by však měly probíhat bez omezení.

Nefunkční web Sky Europe

26. 05. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Nízkonákladové letecké společnosti Sky Europe nejedou od dnešního odpoledne internetové stránky. Krátkou chvíli bylo možné rezervovat letenky přes náhradní adresu https://booking.skyeurope.com/, ani ta už ale v této chvíli (26.5.2009 v 19 hodin) není dostupná.

Letenky Praha - Paříž nabídne od léta již 5 aerolinek

18. 05. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letecké spojení na trase Praha - Paříž nabídne během léta celkem pět leteckých společností. Lety do Paříže mají stabilně v letovém řádu tradiční aerolinky Air France a ČSA, které jsou obě členky letecké aliance SkyTeam a které obě létají na letiště Paříž Charles de Gaulle.

Novinka u Wizz Air: Možnost přidat služby a zavazadla k rezervaci

23. 04. 2009     Letenkář.cz     Trvalý odkaz

Maďarská nízkonákladovka Wizz Air, která od letošního roku útočí na pozice SkyEurope v České republice, rozšířila nabídku svých služeb. Pokud u Wizz Air potřebujete přidat další zavazadlo, zakoupit další kilogramy nebo vzít s sebou sportovní vybavení k vaší stávající rezervaci, tak to již není problém. Pomocí možnosti „Upravit tuto rezervaci“, která je k dispozici na wizzair.com, nyní ke své rezervaci můžete přidat následující ...

SkyEurope prodlužuje akci na vouchery zdarma

21. 04. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Nízkonákladová letecká společnost SkyEurope prodlužuje speciální akci na lety zdarma. Pokud si cestující rezervují svůj let na květen a červen nyní, dostanou voucher na let v září nebo říjnu zdarma. Letět můžete například na trasách Praha - Alicante, Praha - Split nebo si vybrat z řady dalších letů z Prahy, Bratislavy a Vídně.

Současnost a budoucnoust bratislavského letiště

20. 04. 2009     Letenkář.cz     Trvalý odkaz

Bratislavské letiště, které nabízí spojení hlavně s britskými, italskými a španělskými destinacemi, chce přilákat českou klientelu. Letiště Bratislava, jehož nejúspěšnější dopravci jsou společnosti Ryanair a SkyEurope, chce tak na jih Moravy zavést i autobusové linky. O těchto aktuálních i budoucích plánech letiště Bratislava udělal deník E15 rozhovor s ředitelem divize obchodu a marketingu Radkem Zábranským. Přečtěte si celý rozhovor na E15.

4 5 6 7 8


Téma: SkyEurope

Aktuálně zde naleznete 83 článků na téma SkyEurope.

Sponzorované odkazy