Soutěž o letenky

Online rezervace letenek:

Výhodná letenka do Istanbulu

15. 06. 2014     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Do města na pomezí Evropy a Asie se dostanete za cenově výhodně z letiště v Budapešti. Do tureckého největšího města si totiž koupíte v současnosti letenku za 1644 korun.

Vyhrajte s Germanwings letenky do Brazílie

10. 06. 2014     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Germanwings věří v získání mistrovského fotbalového titulu a vybízejí zákazníky a fotbalové fanoušky ke sdílení jejich nadšení. Se selfie fotografií pulblikovanou na www.germanwin-s.com lze vyhrát roční létání zdarma.

Soutěž s ČSA o letenku zdarma

10. 07. 2013     Letenky levně     Trvalý odkaz

Tipněte si kolik cestujících bylo přepraveno na pravidelných letech Československých státních aerolinií v letech 1923-1930. Každý den vyhraje jeden z Vás letenku zdarma z Prahy do tajemné destinace operované Českými aeroliniemi. Kam to bude? Paříž, Barcelona, Milán nebo někam jinam?

Soutěž o letenky u ČSA nebo sleva 530 Kč u aerolinky Lufthansa?

09. 07. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Dnes zde pro vás máme dvě akce aerolinek ČSA a Lufthansa. Vyhrát můžete například letenky ZDARMA nebo můžete využít slevu na letenky od německé letecké společnosti. Česká aerolinka právě začíná s oslavami výročí 90-ti let v oblacích a po 90 dnů s ní tak budete moci vyhrávat letenky.

Fanoušci ČSA na Facebooku mohou vyhrát 2 zpáteční letenky!

25. 09. 2012     Letenky levně     Trvalý odkaz

Když se stanete fanouškem ČSA na Facebooku a správně si tipnete, kolik fanoušků bude tato stránka mít na konci měsíce, vyhrajete 2 zpáteční letenky do některé z evropských destinací, do kterých létá ČSA. Tipujte, za pokus to určitě stojí.

Zasoutěžte si s easyJet o „Valentýn v oblacích“

07. 02. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

easyJet, čtvrtý největší dopravce na pražském ruzyňském letišti, odstartoval 6. února 2012 soutěž s názvem Valentýn v oblacích. Úkolem soutěžících je vymyslet vtipný komentář k easyJet fotografiím, které budou postupně zveřejněny v pořadu Mixxxer na Óčku TV. Soutěž vyvrcholí na Svatého Valentýna, 14. února 2012. Hlavní výherce získá dvě zpáteční letenky do Milána o víkendu 17. až 19. února 2012.

Hned 3 soutěže o letenky od společnosti Pelikán

16. 08. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Pokud rádi soutěžíte o cokoliv, především však o letenky do různých koutů světa, jsou zde pro vás hned 3 soutěže od cestovního agenta Pelikán. Jedna zajímavější než druhá! Vyhrát můžete třeba cestu do New Yorku, po Evropě či dokonce palubní lístky v hodnotě 100 000 Kč.

WizzAir: soutěž o letenky do zahraničí!

15. 06. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Nízkonákladová letecká společnost WizzAir zahájila soutěž o nejlepší návrh reklamy, za který mohou nejúspěšnější fanoušci získat víkend strávený v zahraniční metropoli zdarma. Na facebookový profil společnosti můžete posílat navržené reklamy ve formě videa či obrázku doplněného sloganem souvisejícím se jménem aerolinky do 29. června.

Qatar Airways slaví 100. destinaci soutěží o letenky

17. 03. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

U příležitosti otevření destinace s pořadovým číslem 100 si letecká společnost Qatar Airways připravila pro své klienty zajímavou akci. Na webových stránkách aerolinky stačí vyplnit krátký formulář týkající se soutěže resp. odebírání newsletteru společnosti a pak jen čekat na oznámení vítězů. Do soutěže se mohou zapojit také příznivci sociální sítě facebook.com/qatarairways.

Malev: letenky do Budapeště a hotel zdarma!

09. 02. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Vyhrajte 2 letenky do Budapeště z kterékoliv destinace aerolinky Malev a k tomu navíc také 2 noci v luxusním hotelu včetně snídaně! A jak vlastně na to? Stačí odpovědět na jednu soutěžní otázku a to: Jaké profesionální ocenění aerolinka Malev obdržela v minulém roce?

1 2 3


Téma: Soutěž o letenky

Aktuálně zde naleznete 29 článků na téma Soutěž o letenky.

Sponzorované odkazy


Letenky do Jižní Koreje

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.