Soutěž o letenky

Online rezervace letenek:

Soutěžte s Germanwings o letenky a jiné ceny

09. 12. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Germanwings od 1.ledna spouští soutěž o letenky do mnoha evropských metropolí a poukazy na ubytování v hotelu. Je možné vyhrát také poukazy na vypůjčení auta. Kromě toho losuje Germanwings také audio průvodce firmy Geophon určené k objevování různých evropských metropolí jako je Barcelona, Drážďany, Řím, Vídeň, Londýn aj.

Soutěž o 2 letenky do Milána

08. 11. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Společnost Lufthansa vyhlašuje soutěž o dvě letenky do Milána. Pokud správně zodpovíte celkem tři soutěžní otázky, můžete to být právě vy, komu budou dopřány letenky do Itálie do jedné z nejkrásnějších metropolí. Soutěže se můžete zúčastnit do 20. prosince 2010.

2 letenky do Švýcarska zdarma a 50 jiných cen

05. 11. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Ty nejlevnější letenky jsou zdarma. Stačí je jen vyhrát! Zúčastněte se velké letecké soutěže Austrian Airlines a aerolinky Swiss a ukořistěte si své dvě letenky do Švýcarska či 50 jiných cen. Kdepak danou soutěž o letenky naleznete? Podívejte se na stránky přepravce Austrian Airlines.

Kdopak ví že – do Paříže – vyhrát může letenky?

15. 10. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Air France se rozhodla rozčeřit klidné vody leteckého businessu v České republice a přináší trochu vzruchu pro cestovatele v podobě soutěže o dvě letenky do Paříže. Hra je přístupná pro osoby starší 18 let. Zapotřebí je vyplnit formulář Air France, kde zadáte své jméno, e-mail a nezapomeňte zaškrnout v dotazníku, že souhlasíte s podmínkami soutěže.

Ty nejlevnější letenky do Hanoje – vyhrejte je!

06. 10. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Kreativci, kreativkyně a kreativčata – máte jedinečnou příležitost popustit uzdu své fantazie a vyhrát dvě letenky do Hanoje či jiné ceny. Začněte tím, že se zaregistrujete do soutěže s aerolinkou LOT (na domovských stránkách LOTu kliknete vlevo dole na ikonku „Paint with LOT“). Vaším úkolem poté bude pomalovat tričko.

Finnair letenky: vyhrajte již tento týden!

29. 09. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

A máme tu další, jednotýdenní soutěž o Finnair letenky. Nadšenci do cestování, třeste se! Zdarma letenka do Asie čeká na toho z vás, který nejlépe (nejvíce inovativně, prakticky a vhodně) zodpoví anglicky na otázku: Jaká je vaše nejlepší letecká zkušenost? Ve své odpovědi nezapomeňte zdůraznit, co vás konkrétně zaujalo a proč.

Finnair: ty nejlevnější letenky jsou zdarma

20. 09. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Finnair, tradiční finská aerolinka, přichází každý týden s možností výhry letenky do Asie. Začátkem každého týdne zveřejní na svých facebookovských stránkách otázku, jejíž zodpovězení má tu moc odnést vás na křídlech aerolinky Finnair do dalekých zemí porcelánu, bambusu a medvědů panda. Otázka tohoto týdne: Jak by podle vás aerolinka Finnair měla ideálně vypadat?

Malev – letenky do Budapešti zdarma a nejenom to!

06. 09. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Malev, oceněný jako nejlepší aerolinka východní Evropy pro rok 2010, vyhlašuje soutěž pro každého! A co že to vlastně můžete vyhrát? Výherní balíček obsahuje (pro vás a další tři osoby): Zpáteční letenky do Budapeště z jakékoliv Malev destinace, + 3 noci v Ramada Resort Aquaworld se vstupem do aquaparku, + vstupné zdarma do budapešťské zoo. Jak na to?

Nejlevnější letenky do Zadaru – Vyhraj a jsou ZDARMA!

18. 08. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letiště Ostrava ve spolupráci s Central Connect Airlines se rozhodlo potěšit své příznivce soutěží o 2 letenky do Zadaru. Návštěva tohoto klenotu Středomoří jistě potěší každého výherce! Pojďme tedy spolu zjistit jak na to! Podmínky pro soutěž o letenky Soutěž se uzavírá 31. srpna 2010. Výherci budou vylosováni 1. září 2010.

Vyhraj 2 letenky s bmi

13. 08. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Britská aerolinka bmi vyhlašuje soutěž o 2 x 2 letenky do jakékoliv bmi destinace. České osazenstvo patrně nejvíce zaujmou lety z blízkého Letiště Vídeň. Mohou tak vyhrát např. letenky do Londýna. Jak se zúčastnit? Nahrajte video na téma „bmifriday“ a umístěte jej do 17:00, 27. srpna 2010 na YouTube portál. Kdo vyhrává?

1 2 3


Téma: Soutěž o letenky

Aktuálně zde naleznete 29 článků na téma Soutěž o letenky.

Sponzorované odkazy


Letenky do Švýcarska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.