Transavia

Online rezervace letenek:

Do Holandska za 1 350 Kč

02. 03. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Poleťte na přelomu března a dubna s dopravcem Transavia na výlet do pátého největšího města Holandska Eindhovenu. Cena letenky zahrnuje přepravu příručního zavazadla do 10 kg. Rezervace letů za akční ceny a další informace na webu dopravce.

Praha – Turín za 2 324 Kč

12. 02. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Poleťte v březnu  s dopravci Ryanair a Transavia do  italského Turína. V ceně letenek je zahrnuta přeprava příručního zavazadla 45 × 40 × 20 cm, 10 kg. Na cestě do cíle počítejte s přestupem v Bruselu.

Transavia: Praha – Eindhoven za 1493 Kč

04. 02. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Dopravce Transavia nabízí zpáteční letenky do Eindhovnu na konci února 2016. V ceně letenky je zahrnuta přeprava příručního zavazadla o max. rozměrech 45 × 40 × 25 cm, 10 kg.

Zpáteční letenky Praha – Paříž za 2.616 Kč

21. 05. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Vyražte do Paříže přímo z Prahy za levno – se společností Transavia ve SPOUSTĚ termínů v průběhu června a srpna za jednotnou cenu 2.616 Kč (za zpáteční letenku včetně všech povinných poplatků). REZERVOVAT LETENKY – přehled termínů, zpáteční Praha – Paříž, od 2.616 Kč Přepravní podmínky společnosti Transavia.

Transavia spojí Prahu s Pařížem Orly

15. 01. 2014     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Holandská nízkonákladová aerolinka Transavia přidává novou linku z Prahy. Tentokrát do Paříže. Transavia bude létat na pařížské letiště Orly, na které v minulosti létal z Prahy např. SkyEurope. Výhodou tohoto letiště je dobré dopravní spojení z centrem města. Lze totiž využít i běžnou veřejnou dopravu, která je pochopitelně, oproti jiným možnostem, znatelně levnější. Z letiště cestující ke stanici metra Villejuif-Louis Aragon dopraví tramvaj.

Levné letenky aerolinek Transavia a Air One

03. 09. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Levné letenky do Holandska a Itálie nyní můžete objevit na webu leteckých společností Air One a Transavia, které mimo jiné létají také z našeho hlavního města. Zpáteční cestu mohou klienti absolvovat za ceny kolem 1900 Kč včetně poplatků. Co se Itálie týče, jsou k mání například lety do Toskánska. Palubní lístky na lince Praha – [...]

Zlevněné a akční letenky od aerolinek Transavia a Aer Lingus

27. 06. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Dnes tady máme akční nabídku leteckých společností Transavia a Aer Lingus, u kterých je možné rezervovat letenky z letiště Praha na přímých linkách do Rotterdamu a Dublinu.  Zákazníkům jsou nejlevnější jednosměrné lety k dispozici od 1035 Kč.

S Air One a Transavia do Holandska a Itálie od 2010 Kč

28. 05. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letecké společnosti Air One a Transavia, které mimo jiné létají také z našeho hlavního města, na svém webu také občas představí akční nabídku. Zpáteční letenky je pak možné rezervovat za ceny kolem 2000 Kč včetně poplatků.

Levné letenky: Rotterdam, Riga či Dublin od 1760 Kč

10. 01. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Hned několik leteckých společností na svém webu momentálně propaguje akční letenky z letiště Praha, dnes tady zmíníme aerolinky airBaltic, Transavia a Aer Lingus. Z našeho výběru vychází nejlevněji lety na lince Praha – Rotterdam (RTM), které zajišťuje přepravce Transavia.

Transavia a airBaltic: letenky do Rotterdamu a Rigy

13. 12. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Nabídku akčních letenek dnes rozšíříme za přispění leteckých společností Transavia a airBaltic, které mimo jiné provozují také lety z našeho hlavního města. Klienti aerolinky Transavia tedy mohou rezervovat zlevněné letenky na trase Praha – Rotterdam (RTM), které jsou dostupné v mnoha termínech od 1746 Kč.

1 2 3


Téma: Transavia

Aktuálně zde naleznete 25 článků na téma Transavia.

Sponzorované odkazy


Letenky do Nizozemí

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.