United Airlines

Online rezervace letenek:

Létající muž: celkem 5962 letů s United Airlines

18. 07. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Myslíte si, že není možné nalétat během života více než 16 milionů kilometrů s jednou leteckou společností? Vězte, že to opravdu možné je! Zní to sice neuvěřitelně, ale americký konzultant Thomas Stucker to zvládl dokonce za zhruba 30 let svého života.

Vznikne největší letecká společnost na světě

29. 07. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Evropská komise schválila převzetí amerických aerolinek Continental Airlines firmou UAL, mateřskou společností aerolinky United Airlines. Uvedl to server euroskop.cz. Toto spojení bude mít hodnotu 3,17 miliardy amerických dolarů a přinese vznik největší letecké společnosti na světě, která by měla létat asi do 370 destinací. Letecké společnosti ovšem ještě čekají na vyjádření amerických antimonopolních úřadů.

United a Continental Airlines spolu vytvoří největší leteckou společnost na světě

05. 05. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Americká společnost United Airlines a Continental Airlines se dohodly na podmínkách sloučení, vznikne tak největší letecký přepravce světa – United Airlines. Nová značka sice nese jméno prvního z přepravců, zároveň však, jak uvádí deník BBC, bude upraveno logo značky, které ponese barvy Continental Airlines. Po oznámení této skutečnosti veřejnosti vzrostla hodnota akcií obou přepravců.

1


Téma: United Airlines

Aktuálně zde naleznete 3 články na téma United Airlines.

Sponzorované odkazy

Související témata: